Page 1 of 1

lokace Černej les

Posted: 13:42 29. Dec 2008
by igor
v lokaci Černej les (přesně nevim jak to je) tak u přechodu dále od Hag Graru se spawnujou gargoyly, spawnujou se pořád dokolečka ve velkym množství. Asi určitě bug, ač se mi to líbilo... ale když už jich tam bylo tak 30 tak už to bylo nehratelný.

Re: lokace Černej les

Posted: 02:25 02. Jan 2009
by Lord_Berserk
pridavam este ze se nestahujou ale maj pozustatky v podobe lebky kera se neda prodat a nikdo ji jinak nez za nula gp nechce :)

Re: lokace Černej les

Posted: 10:34 02. Jan 2009
by igor
Ty gargoyly tam asi bejt nemaj, včera sem to zkoušel a nespawnuly se tam... ale byl sem v hidu. Kdyžtak ten název lokace je Temné údolí - černej les

Re: lokace Černej les

Posted: 10:45 02. Jan 2009
by Rejty
Opraveno.