Zaseknuty v jeskyni
Posted: 16:56 29. Dec 2008
zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried
EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti
Zkus relog a při loadování držet šipku dopředu, občas to pomůže.Godried wrote:zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried
No vidíš jak to jde když se chceGodried wrote:EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti