Page 1 of 1

Zaseknuty v jeskyni

Posted: 16:56 29. Dec 2008
by Godried
zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried

EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti :?

Re: Zaseknuty v jeskyni

Posted: 17:18 29. Dec 2008
by igor
Godried wrote:zustal sem zasekly v jeskyni u kyklopu, muze me tam odsud nekdo dostat? Diky Gotried
Zkus relog a při loadování držet šipku dopředu, občas to pomůže.
Godried wrote:EDIt: Tak uz nemusi, sem v podsveti :?
No vidíš jak to jde když se chce :)

Re: Zaseknuty v jeskyni

Posted: 18:37 29. Dec 2008
by Godried
relog se zkousel, od steny sic nepomoh, ale zato do podsveti... :? Je to fakt nejrychlejsi cesta jak se ze zaseknuti dostat :)