Page 1 of 1

thalie_tiles_1_2

Posted: 17:05 29. Dec 2008
by Phantorris
Chtel bych se zeptat, kdy si mam hodit do haku thalie_tiles_1_2.hak a smazat thalie_tiles_1_1.hak

Re: thalie_tiles_1_2

Posted: 17:10 29. Dec 2008
by Rejty
Phantorris wrote:Chtel bych se zeptat, kdy si mam hodit do haku thalie_tiles_1_2.hak
Nez se prihlasis do hry?

Re: thalie_tiles_1_2

Posted: 17:23 29. Dec 2008
by Phantorris
Hmm, no já že sem to zatim neudělal a zatim sem ve hře nepocitil, že by mi něco chybělo, takže si to tam už mam hodit a thalie_tiles_1_1 můžu smazat?

Re: thalie_tiles_1_2

Posted: 17:29 29. Dec 2008
by kucik
Bez thalie_tiles_1_2.hak by te to nepustilo do hry, takze ho tam uz asi mas. ;)
thalie_tiles_1_1.hak muzes smazat.

Re: thalie_tiles_1_2

Posted: 17:31 29. Dec 2008
by Phantorris
:oops: aha, sem asi nak zapoměl, že sem to tam daval

Re: thalie_tiles_1_2

Posted: 17:38 29. Dec 2008
by Phantorris
Tak jo, fakt to tam mam, sem se moh taky kouknout dřív než sem se ptal :roll:
Tak se omlouvam za zbytečnej topic :)