Page 1 of 1
tunely trogloditů
Posted: 10:07 30. Dec 2008
by Anderson I
Měl bych návrh (až se bude WB hrozně nudit a nebude mít do čeho „píchnout“

):
Lokace tunely trogloditů: Není to špatný nápad, udělat to jako „tunel“, vypadá to hezky, ale z mého pohledu se tam nedá hrát.
Hraju zloděje a musím se při boji pohybovat (dopředu/dozadu) - což tady nejde. Protože je to tunel, nedá se oddálit pohled, musím ho mít „přišpendlený“ na postavičce. Díky tomu nemám absolutně přehled a nedá se napadnout nepřítel a hned začít utíkat, protože pro napadení musím mít kameru za zády a na utíkání přesně obráceně (a není možné ji rychle přetočit). Mimo to pokládání pastí dělá divy a po položené pasti se dá pohybovat jen pomocí klávesnice.
Nevím, jestli si to myslí ještě někdo jiný, ale pokud jde o mě, pěkně prosím, šlo by ty tunely zrušit a předělat to jako normální úzké chodby, které fungují spolehlivě?
Re: tunely trogloditů
Posted: 10:16 30. Dec 2008
by Theogil I
Ani nám o těch smrdutých dírách nemluv ... třikrát za celou historii hraní na tomtomto úžasném světě jsme se rozhodli je prozkoumat.
Skore:
Trogloditi : Boindil
3 : 0
Trogloditi : Boendál
2 : 0
(jednou stihl utéct se 7 životy ze 180)
Když jsem potřetí vysvětloval tomu roháčovi v podsvětí cože se mi to vlastně přihodilo, počůral se smíchy.
Re: tunely trogloditů
Posted: 15:00 30. Dec 2008
by kucik
My jsme tam hravali a tenhle tileset je holt problemovej. Uz jednou se to resilo, ale tezko rict, co s tim vymejslet.
Re: tunely trogloditů
Posted: 15:03 30. Dec 2008
by Krata
Já bych to nechal.. je to prostě nora a jesli tam chce někdo lézt tak at počítá s tim že to tam je nebezpečný.. k tomu ty nory nejsou nekonečný a dál je jeskyně pokud vim ne? nechal bych to tak
Re: tunely trogloditů
Posted: 16:13 30. Dec 2008
by Anderson I
Krata wrote:Já bych to nechal.. je to prostě nora a jesli tam chce někdo lézt tak at počítá s tim že to tam je nebezpečný.. k tomu ty nory nejsou nekonečný a dál je jeskyně pokud vim ne? nechal bych to tak
Vůbec nejde o to, že je to nebezpečné. Třeba jeskyně se žraloky je mnohem nebezpečnější, ale dá se tam pohybovat a vidím, co se kolem děje. Což tady bohužel dost dobře nejde. Mě nevadí, že se tam umírá, ale že se tam zasekává, pořádně není vidět, tam se jde, nedá se utíkat pryč, když se něco zvrhne ... -
síla potvor je ok, já jsem hotový z nepřívětivého ovládání.
Re: tunely trogloditů
Posted: 16:52 30. Dec 2008
by Krata
Taky sem tam párkrát byl a s pohybem a orientací sem problém neměl, dáš si ( * ) což je pohled za zády, trochu oddálíš a můžeš jak pohyb dopředu tak pohyb dozadu když se něco po.. takhle sem tam chodil já s dalšíma a docela nám to šlo než nás oddělali ale kvůli síle potvor (byli sme malej lvl)
Re: tunely trogloditů
Posted: 18:27 30. Dec 2008
by kucik
Anderson I wrote:...
Na jednu stranu mas pravdu, v tom tilesetu je tezky se pohybovat, natacek kameru tak, abys neco videl, atp. Muzes to brat bud jako chybu, nebo proste jako vlastnost toho terenu

. Parkrat jsme tam byli (nekdy pred wipem) a nebylo to sice dvakrat prijemny, na druhou stranu se tam ale nejak pohybovat slo. Muzes to holt brat tak, ze je to proste vlastnost toho dungu. Obcas se ti mizerne otoci kamera, obcas se stane neco divnyho. Holt to brat jako soucast obtiznosti.
Re: tunely trogloditů
Posted: 19:18 30. Dec 2008
by paja13
Anderson I wrote:Vůbec nejde o to, že je to nebezpečné. Třeba jeskyně se žraloky je mnohem nebezpečnější, ale dá se tam pohybovat a vidím, co se kolem děje. Což tady bohužel dost dobře nejde. Mě nevadí, že se tam umírá, ale že se tam zasekává, pořádně není vidět, tam se jde, nedá se utíkat pryč, když se něco zvrhne ... - síla potvor je ok, já jsem hotový z nepřívětivého ovládání.
to je stejny jak v bazinach taky se porad zarazis vlastne o nic a pulku doby ses zaseklej nekde ve vzduchu a nevidis co se deje
jen se pak dovis ze se tvurce divi ze do bazin nikdo nelozi :o) ja nahodou fakt vim proc tam hraci nejdou :o)
Re: tunely trogloditů
Posted: 19:51 30. Dec 2008
by Lord_Berserk
ja treba do bazin chodil porat... staci koukat na mapu na cerny pole

Re: tunely trogloditů
Posted: 20:07 30. Dec 2008
by kucik
...nebo si vsimat temnejsich odstinu pod vodou. Ja mel baziny taky rad.
Re: tunely trogloditů
Posted: 20:28 30. Dec 2008
by Krata
Tam spíš nikdo nechodí protože tam nikdo neni

.. v Alwarielu taky neni nijak nacpáno ale jak bažiny tak Alwariel jsou dobré na výpravy
Re: tunely trogloditů
Posted: 21:54 30. Dec 2008
by Žorž
Troglodity bych zachoval...stejně jako jakékoliv další zvláštnosti...je to jeden řádně originální prvek uprostřed jinak bepečné oblasti ivorské. Osobně, já jsem si jej jako hráč dost oblíbil (přes četná opakovaná úmrtí mého strážmistra Ivorské domobrany

) To víte, člověk se pořádně vžije do postavy, když pochoduje s kamerou na jejích zádech, nevidí za roh a čeká, kam zabloudí a co na něj kde vybafne. A ty dlouhé souboje jednoho na jednoho, dva na dva, tři na tři atd. v uzavřeném prostoru jsou prostě...*mlaskne si* Skvost.
Samozřejmě chápu, že zbytečná smrt může dost naštvat...ale to je holt riziko tohoto podle mě zajímavého terénu.
Re: tunely trogloditů
Posted: 01:06 31. Dec 2008
by Krata
na tu výpravu pamatuju.. začalo to tak nevině
Trpaslík: *zatahá Najíva za plášt
Najív: *začne se rozhlížet dokola* co kdo?.. *koukne dolu* aa pane trpaslík...
konec:
Najív: dobře pane trpalsík, vy budete dělat štít a já nad vámi budu bojovat kopím
Trpaslík: jasně, nakopem jim zadnice...
V podsvětí
Trpaslík: // není to náhoda že už sme třetí společnou výpravu umřeli?
Žorž: Hehe, ta nostalgie.