Page 1 of 1

Jabber

Posted: 20:28 01. Jan 2009
by Dron
Nevím jak ostatním, ale mě na fóru nefunguje Jabber kontakt. Jednak není na fóru nastaven odesílací účet, ale zároveň se kontakt nezobrazuje ani pro ruční odeslání. ICQ je překonané, nenuťte mě ho prosím používat. :wink: