Page 1 of 1
Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl
Posted: 09:01 02. Jan 2009
by monstera
při výrobě forem se spotřebovává jen slínovací přísada, jíl je věčný !
Re: Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl
Posted: 00:07 03. Jan 2009
by Dron
Stejně tak písek.
Re: Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl
Posted: 17:23 03. Jan 2009
by nomis_b
jop vim o tom, uz sem udelal napravu.
Ono chyba byla paradoxne v DEBUGU
Kdyz sem ho mel zapnutej, tak se bezelo jak ma. Kdyz sem ho vypnul, tak se to rozbehlo spatne
