Page 1 of 1

Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl

Posted: 09:01 02. Jan 2009
by monstera
při výrobě forem se spotřebovává jen slínovací přísada, jíl je věčný !

Re: Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl

Posted: 00:07 03. Jan 2009
by Dron
Stejně tak písek.

Re: Keramická pec v Karathe nespotřebovává jíl

Posted: 17:23 03. Jan 2009
by nomis_b
jop vim o tom, uz sem udelal napravu.

Ono chyba byla paradoxne v DEBUGU :wink:

Kdyz sem ho mel zapnutej, tak se bezelo jak ma. Kdyz sem ho vypnul, tak se to rozbehlo spatne :lol: