Hag Grar
Posted: 02:41 03. Jan 2009
Jdu na sever a jsem v jižní části, jdu na jih a jsem v severní části... asi jen blbě popsaná lokace (Hag Grar - jižní část, Hag Grar - severní část)
Jedna z loďí nabízí plavbu kamsi, ale řekne že nemam prsten... asi pozůstatek z Mlžných ostrovů
Loď Charaxss - Hag Grar (aspoň myslim) hází debug info.
Jedna z loďí nabízí plavbu kamsi, ale řekne že nemam prsten... asi pozůstatek z Mlžných ostrovů
Loď Charaxss - Hag Grar (aspoň myslim) hází debug info.