Nabízím vysokou odměnu nálezci
Posted: 22:22 03. Jan 2009
Sandra dne 3.1. asi ve 20 hodin na místě pro koně v Severní bráně v Karathe ztratila Luk severního větru ( chci věřit, že nebyl odcizen )
Nálezci nabízím za vrácení odměnu ve výši dvojnásobku částky, kterou by za luk nabídl obchodník u dobrodruha. Jedná se o několik desítek tisíc.
Nálezci nabízím za vrácení odměnu ve výši dvojnásobku částky, kterou by za luk nabídl obchodník u dobrodruha. Jedná se o několik desítek tisíc.