Page 1 of 4

sekyrka

Posted: 14:05 04. Jan 2009
by zachy
Je to normální, že nemůžu vzit drevorubeckou sekyrku do ruky?? Rad bych totiž dělal násady na zbraně a nemůžu... (mám čaroděje se sílou 8 jestli to něco ovlivnuje)

Re: sekyrka

Posted: 15:10 04. Jan 2009
by Prometheus
Ja som s mojou bardkou tiez nemohol craftit.Problem je v tom ze sekyrka patri medzi smrtiace zbrane a na to musis zobrat feat.Viem ze uz sa to na fore riesilo ale neviem s akym zaverom.
Tak si najmi nejakeho drevorubca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Das mu par zlatakov a hotovo.Aspon ja som to tak robil kym ma to neprestalo bavit.... je to otrava byt na niekoho odkazany.

Re: sekyrka

Posted: 15:14 04. Jan 2009
by Krata
Dyk se snad budou dělat ty rukavice pracovní nebo ne?

Re: sekyrka

Posted: 15:19 04. Jan 2009
by Rejty
Ne.

Re: sekyrka

Posted: 15:21 04. Jan 2009
by Prometheus
Ja neviem... fakt? :mrgreen:
No viem ze sa to riesilo a ze padol aj tento napad len som si nebol isty ci to preslo a nechcel som davat neoverene informacie

Re: sekyrka

Posted: 08:16 05. Jan 2009
by Theogil I
Nechci se vyjadřotat jako ignorat a neznaboh, ale neřeší prvě tohle Kucikův hak na "zbraně" (neměl řešit)? Já od té změny můžu krupáč do ruky vzít - mohl jsem cca týden zpátky - a už jsem s ním i pracoval na kopání a slévačství. Takže si myslím, že tady v tom to snad obtíž ani není nebo se pletu? Spíš by mě zajímalo zda ta sekyra byla z pokladu nebo koupená, třeba je pes zakopaný tam.

Re: sekyrka

Posted: 11:20 05. Jan 2009
by kucik
V tom by neměl být rozdíl, ale přiznám se, že nevim jestli jsem upravoval featy i pro sekyru. Tam je trochu na hraně, jestli je to craferské náčiní nebo bojové, protože v boji je ta sekera dost účinná.

Re: sekyrka

Posted: 11:22 05. Jan 2009
by Rejty
Tak se tem craftovejm zbranim nastavi nejaky postihy, treba na zasah a zraneni...

Re: sekyrka

Posted: 11:51 05. Jan 2009
by Theogil I
Klucííí nechcu kecat, ale vždyť to tak je ne? Myslím, že dřevorubecký sekyrka má nějaký postih nebo se pletu. Mistře Kuciku, to samé co píšeš o sekyrce by pak platilo pro lehké kladivo na kování a stahovací kudlu. Já jsem žil v přesvědčení, že jsi konkrétním nástrojům jako je právě "dřevorubecká sekyrka", "kovářské kladivo", "hornický krumpáč" atd. nastavil vlastnost, díky které to mohou používat všechny skupiny postav. Z toho co píšeš jsem vyrozuměl, že to takto nelze udělat a musíš se zaměřit na celou danou skupinu zbraně a pak mi opravdu přijde lepší zavést pracovní rukavice pro všechny s významnými postihy na AB/AC/DMG bez možnosti bugu ... tedy sundání si rukavic během práce a je od toho pokoj a je to spláchnuté jedním předmětem.

Re: sekyrka

Posted: 11:55 05. Jan 2009
by kucik
To by znamenalo rukavice s featem. Musim se podivat, jestli na sobe muzou mit rukavice feat - v tom případě to neni problém, ale zas je tu otázka, jak to těm rukavicím zvedne cenu a tím pádem i minimální level.
Další možnost je udělat každýmu z těch crafterskej předmětů sólo kategorii, podobně jako je krátký a dlouhý kopí.

Re: sekyrka

Posted: 12:02 05. Jan 2009
by Rejty
Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!

Re: sekyrka

Posted: 12:11 05. Jan 2009
by Theogil I
Rejty wrote:Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!
Z toho bych taky strach neměl :lol: . Ale ta představa mě velmi pobavila.

Kuciku, rukavicím jde přiřadit feat, ale Rejty je dlouhodobě proti, tak bych to zbytečně přes koleno nelámal.

Re: sekyrka

Posted: 12:36 05. Jan 2009
by DenGrasse
Rejty wrote:Jsem proti pracovnim rukavicim. At tu sekeru muze pouzivat kazdej a je to. Nebojim se invaze magu ohanejicimi se dvema sekerkami!
... ta slova mi zní povědomě... :mrgreen:

v haku nastavuješ tyhle věci pro baseitem (čili nelze rozlišit dřevorubeckou a jinou sekyru), jen ty kategorie co NWN zná (lehká, velká atd.). Můžeš se tedy rozhodnout, že např. lehkou sekeru dovolíš používat všem a i když v toolu vyrobíš dřevorubeckou sekeru s postihy, ta lehká bude pořád použitelná pro všechny - všechny její klony). Leda pokud by někdo uměl v haku udělat novej baseitem pro tuhle speciální sekeru, tak by to šlo (pokud to někdo umí, pošlete mi prosím do PM nebo mailu návod, rád bych to uměl taky... díky!).

Re: sekyrka

Posted: 12:38 05. Jan 2009
by kucik
OK, upravim takhle i sekyry.

Přiznám se ale, že z těch skřetů se sekerou v každý ruce mam doteď husí kůži.

Re: sekyrka

Posted: 12:44 05. Jan 2009
by DenGrasse
kucik wrote: Přiznám se ale, že z těch skřetů se sekerou v každý ruce mam doteď husí kůži.
.. skřetí mulidřevorubec? multirubec? :mrgreen: