Page 1 of 1

Balíky munice

Posted: 08:33 05. Jan 2009
by monstera
S velkým očekáváním jsem zakoupil balík ledové a balík kyselé munice ( šípy ) každý za více než za 5000,a protože se ukázalo, že ještě nejsou v provozu, abych netahalo navíc těžkou zátěž, uložil jsem je do persistentní bedny. Po oznámení, že byly balíky munice zprovozněny, jsem je vyjmul a zjistil že nefungují. Protože jsem myslel, že jejich nefunkčnost jsem zavinil uložením do bedny, prodal jsem je se značnou ztrátou po 225 zlatých vetešníkovi a u lukaře v Karathe jsem za 8000 zakoupil balík kvalitní ledové munice. Jenomže jsem zjistil,že ani tyto nové šípy nefungují....Nevím, zda ke zprovoznění balíku je třeba nějaký rituál jako tanec kolem posvátného dubu nebo něco takového, nebo jen informace o zprovoznění balíků nebyla přesná...

Re: Balíky munice

Posted: 11:18 05. Jan 2009
by kucik
Nefungují znamená, že po použití nic nedělaj? Je možný, že jsem při přesouvání scriptů na něco zapomněl.

Re: Balíky munice

Posted: 12:32 05. Jan 2009
by kucik
Mea culpa! Nahral jsem sice modul na server, ale zapomnel jsem ho rozbalit. Takze az po druhe hodine odpoledni.