Page 1 of 1
Tesařina v Karathe
Posted: 18:00 06. Jan 2009
by PiAn0
Nefunguje vyroba z osekané vrby. Hlásí to že je potreba na vyrobu osekane drevo vrby a moridlo na vrbu a přitom tam oboji je.
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 16:54 07. Jan 2009
by PiAn0
Nemohl by se na to někdo podívat? nefunguje vubec mořidlo, skoušel jsem to jen u mořidla na vrbu
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 16:57 07. Jan 2009
by Theogil I
Musíme počkat na Nomiska ... jak se večer dostanu domů tak to otestuji a podám zprávu.
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 17:49 07. Jan 2009
by nomis_b
Safra. bylo tam : tc_
Moridlo_vrb misto tc_moridlo_vrb
Ty co asi mate koupene se uz ale zpetne nezmeni

snad jen danim do perzist. truhly.
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 17:52 07. Jan 2009
by kucik
Jo, truhla to vyřeší, ale koupit mořidlo bude asi levnější, než pronajmout trezor

Re: Tesařina v Karathe
Posted: 13:55 08. Jan 2009
by PiAn0
Nevím jestli to teda má být už opravene, dneska ráno mi to pořád nefunguje a použil sem nové zakoupene mořidlo a nove posekane stromy..

Re: Tesařina v Karathe
Posted: 14:40 08. Jan 2009
by nomis_b
safra. sem mimo svuj pocitac. jeslti to nefunguje, tak se na to budu moct podivat az zitra k veceru

Re: Tesařina v Karathe
Posted: 18:45 10. Jan 2009
by PiAn0
Dnes normalně mořidla fungovali...po pádu servru zase nefungují

, skoušel jsem to v Alwariel. A to jsem si zrovna nakoupil zásobu

Re: Tesařina v Karathe
Posted: 18:49 10. Jan 2009
by igor
PiAn0 wrote:Dnes normalně mořidla fungovali...po pádu servru zase nefungují

, skoušel jsem to v Alwariel. A to jsem si zrovna nakoupil zásobu

Protože ve 14:00 nechtěl modul naběhnout, tak se tam nahrál modul z 5. ledna, kde to zřejmě ještě nebylo opravený... je to psáno v "Pády serveru"
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 18:49 10. Jan 2009
by nomis_b
to je tou starou zalohou se prepsali samozrejme i stare skripty

Re: Tesařina v Karathe
Posted: 18:55 10. Jan 2009
by igor
nomis_b wrote:to je tou starou zalohou se prepsali samozrejme i stare skripty

"Přepsali", myslim že Jaara to už nějak opravil, takže až se to tam nahraje zpět tak to bude vše OK.
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 23:24 20. Jan 2009
by PiAn0
Nevim jestli je to chyba, ale je možné abych hotový vyrobek prodal za nižší cenu než staly naklady? naklady na vyrobu jednoho polotovaru mne stály 2580 a vyrobek jsem pak prodal za 2450 a pritom je bezne prodavam pokazde za 3250. Divne je že hned potom co jsem to prodal jsem sel rychle vyrobit par dalších a prodal je už za plnou cenu 3250.

( jednalo se celou dobu o zcela stejné vyrobky a vsechny se povedli)
Re: Tesařina v Karathe
Posted: 23:29 20. Jan 2009
by nomis_b
no nevim. Mozna je vsechno, ze
jeslti se ti to stane i nekdy podruhe, tak mi napis, co presne to je za kombinaci veci a ja se na to kouknu.
U nejakych remesel jsem uz zvedl vykupni ceny u vyjimecnych kousku, tak mozna jeslti neco z toho nebyly vyjimecne kousky..