Page 1 of 1

Tesařina v Karathe

Posted: 18:00 06. Jan 2009
by PiAn0
Nefunguje vyroba z osekané vrby. Hlásí to že je potreba na vyrobu osekane drevo vrby a moridlo na vrbu a přitom tam oboji je.

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 16:54 07. Jan 2009
by PiAn0
Nemohl by se na to někdo podívat? nefunguje vubec mořidlo, skoušel jsem to jen u mořidla na vrbu

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 16:57 07. Jan 2009
by Theogil I
Musíme počkat na Nomiska ... jak se večer dostanu domů tak to otestuji a podám zprávu.

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 17:49 07. Jan 2009
by nomis_b
Safra. bylo tam : tc_Moridlo_vrb misto tc_moridlo_vrb

Ty co asi mate koupene se uz ale zpetne nezmeni :( snad jen danim do perzist. truhly.

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 17:52 07. Jan 2009
by kucik
Jo, truhla to vyřeší, ale koupit mořidlo bude asi levnější, než pronajmout trezor :D

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 13:55 08. Jan 2009
by PiAn0
Nevím jestli to teda má být už opravene, dneska ráno mi to pořád nefunguje a použil sem nové zakoupene mořidlo a nove posekane stromy.. :)

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 14:40 08. Jan 2009
by nomis_b
safra. sem mimo svuj pocitac. jeslti to nefunguje, tak se na to budu moct podivat az zitra k veceru :|

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 18:45 10. Jan 2009
by PiAn0
Dnes normalně mořidla fungovali...po pádu servru zase nefungují :), skoušel jsem to v Alwariel. A to jsem si zrovna nakoupil zásobu :(

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 18:49 10. Jan 2009
by igor
PiAn0 wrote:Dnes normalně mořidla fungovali...po pádu servru zase nefungují :), skoušel jsem to v Alwariel. A to jsem si zrovna nakoupil zásobu :(
Protože ve 14:00 nechtěl modul naběhnout, tak se tam nahrál modul z 5. ledna, kde to zřejmě ještě nebylo opravený... je to psáno v "Pády serveru"

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 18:49 10. Jan 2009
by nomis_b
to je tou starou zalohou se prepsali samozrejme i stare skripty :?

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 18:55 10. Jan 2009
by igor
nomis_b wrote:to je tou starou zalohou se prepsali samozrejme i stare skripty :?
"Přepsali", myslim že Jaara to už nějak opravil, takže až se to tam nahraje zpět tak to bude vše OK.

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 23:24 20. Jan 2009
by PiAn0
Nevim jestli je to chyba, ale je možné abych hotový vyrobek prodal za nižší cenu než staly naklady? naklady na vyrobu jednoho polotovaru mne stály 2580 a vyrobek jsem pak prodal za 2450 a pritom je bezne prodavam pokazde za 3250. Divne je že hned potom co jsem to prodal jsem sel rychle vyrobit par dalších a prodal je už za plnou cenu 3250. :roll: ( jednalo se celou dobu o zcela stejné vyrobky a vsechny se povedli)

Re: Tesařina v Karathe

Posted: 23:29 20. Jan 2009
by nomis_b
no nevim. Mozna je vsechno, ze :D

jeslti se ti to stane i nekdy podruhe, tak mi napis, co presne to je za kombinaci veci a ja se na to kouknu.

U nejakych remesel jsem uz zvedl vykupni ceny u vyjimecnych kousku, tak mozna jeslti neco z toho nebyly vyjimecne kousky..