Page 1 of 2
Obchodni specialka
Posted: 20:51 06. Jan 2009
by Gorrgorroth
Chtel bych se zeptat, jestli bude i nejaka obchodova specialka pro učedníky č. draka, jak sou ted ty nove obchody pro kleriky, bardy, cerne strazce atak...
Re: Obchodni specialka
Posted: 22:51 06. Jan 2009
by Sveneld
videl jsi ceny? stejne na to nevydelas

Re: Obchodni specialka
Posted: 23:47 06. Jan 2009
by Kiri
Re: Obchodni specialka
Posted: 15:05 07. Jan 2009
by Gorrgorroth
Hmm tak sem se dovedel ze nevydelam zlate, ale o obchodech prd...

priste se zkusim zeptat jestli sem schopen vydelat vetsi castku, treba se dozvim nejakou zajimavou vec
Re: Obchodni specialka
Posted: 15:06 07. Jan 2009
by Rejty
Sveneld wrote:videl jsi ceny? stejne na to nevydelas

To ne, po opraveni BUGU u trofeje brouci kralovny, uz na nic vydelat nejde!
PS: Ze se nestydite...
Re: Obchodni specialka
Posted: 15:27 07. Jan 2009
by Theogil I
Se ti divím, že na to reaguješ ... raději kdyby jsi nám řekl zda se plánuje nějaké rozšíření či spestření palety. Nás by třeba zajímalo, jestli se do obchodu dostanou nějaké trpasličí válečné sekery. U dobrodruha jsou zatím k dispozici tři z nichž jedna je jen pro DD a ty dvě ostatní jsou pro lvl 21 a 22. Za odpověď předem děkujííí.
A pro falešné vizionáře a zlatokazné skeptiky .... dva milióny zlatek to je tak měsíc reál hraní a ani se nazapotím. Stačí mi na to průměrně 1,5 - 2 hodinky denně .... a teď pukněte muhehehe.

Re: Obchodni specialka
Posted: 15:51 07. Jan 2009
by Rejty
Vsechno bude.

Jinak trpaslici sekery urcite dostupny jsou...
Re: Obchodni specialka
Posted: 15:57 07. Jan 2009
by nomis_b
ja zas v kramku (ani u knezu) nevidel zadny hezky CEPovy obourucni kladivo (MAUL). jen u Theogila je +1 a pak se po nich slehlo

Re: Obchodni specialka
Posted: 16:00 07. Jan 2009
by kucik
Ono se fakt prakticky všechno generuje náhodně, takže je to o tom, rozhodit sítě a ptát se, kdo ho kde viděl.
Re: Obchodni specialka
Posted: 16:01 07. Jan 2009
by Rejty
Ja zas v obchode nevidel samopal... Vsechny zbrane jsou dostupny, nesirte paniku.
Re: Obchodni specialka
Posted: 16:04 07. Jan 2009
by Theogil I
Rejty wrote:Ja zas v obchode nevidel samopal... Vsechny zbrane jsou dostupny, nesirte paniku.
Samopál *poškrábe se ve vlasech* tak jo, chcete vrbovej, ořechovej, dubovej, mahagonovej nebo tisovej.

Re: Obchodni specialka
Posted: 16:10 07. Jan 2009
by Neithan1
Rejty wrote:Ja zas v obchode nevidel samopal... Vsechny zbrane jsou dostupny, nesirte paniku.
chybaju aj tazke a energeticke zbrane.
Re: Obchodni specialka
Posted: 21:25 07. Jan 2009
by igor
Rejty wrote:To ne, po opraveni BUGU u trofeje brouci kralovny, uz na nic vydelat nejde!
To jsem docela čuměl, člověk šetří každou tisícovku zl aby na něco našetřil... a někdo si jde 2x po resu pro 250k

Re: Obchodni specialka
Posted: 11:02 08. Jan 2009
by Sveneld
Rejty wrote:
To ne, po opraveni BUGU u trofeje brouci kralovny, uz na nic vydelat nejde!
PS: Ze se nestydite...
driv sla dat s klerikem na 12ce - ted si holt musi clovek par levelu jeste pockat

Re: Obchodni specialka
Posted: 14:10 08. Jan 2009
by monstera
Gorrgorroth wrote:Chtel bych se zeptat, jestli bude i nejaka obchodova specialka pro učedníky č. draka, jak sou ted ty nove obchody pro kleriky, bardy, cerne strazce atak...
hmmm, a kde jsou nové obchody pro kleriky ?