Rukavice pro monka
Posted: 20:02 07. Jan 2009
Dobry vecer,
dnes jsem se pokusil opravit rukavice pro monka v truhle u kovare (truhla na opravovani) penize to odecetl cca 17.5k ale rukavice neopraveny. Koukal jsem do novinek a nekolik dni zpet je tam od Kucika napsano, ze by opravovani jiz melo fungovat. Prosim jestli by se na to nekdo nepodival.
Dekuji predem.
kdyby nekdo chtel mam screen logu...
dnes jsem se pokusil opravit rukavice pro monka v truhle u kovare (truhla na opravovani) penize to odecetl cca 17.5k ale rukavice neopraveny. Koukal jsem do novinek a nekolik dni zpet je tam od Kucika napsano, ze by opravovani jiz melo fungovat. Prosim jestli by se na to nekdo nepodival.
Dekuji predem.
kdyby nekdo chtel mam screen logu...