Page 1 of 1
Mrtvá mula
Posted: 22:02 07. Jan 2009
by ravangorn
Měl jsem takovej problémek.. Sundali mi mulu (u ohnivců) a tak jsem si pořídil novou abych odvezl ty věci. Bohužel mi ji sundali taky, páč se stihli obnovit. A když jsem ji chtěl obrat tentokrát už bez muly, tak mi to napsalo, že cíl nemá žádné předměty ani zlato.

Ta poslední mula obrat šla, ale to mi bylo celkem na nic. Docela to naštve, když člověk kraftí hodinu a půl a pak jde pro další suroviny a má kulový zase + peníze co se do toho vloží a to z prodeje mohlo bejt.

Re: Mrtvá mula
Posted: 22:42 07. Jan 2009
by kucik
Pokud v ni neco bylo, tak by z ni mel zbejt loot pytlik. Pokud nezbyl, tak byla asi fakt prazdna.
Re: Mrtvá mula
Posted: 22:45 07. Jan 2009
by ravangorn
Nic nezbylo, zůstala tam ležet a nešlo ji už označit, jen svítila při TABu. Jsem si 100% jistej, že byla naložená. To se mi stalo s jinou postavou už dlouho předtím u sněžnejch tygrů. prostě nešla obrat.
Re: Mrtvá mula
Posted: 23:04 07. Jan 2009
by kucik
Obrat nejde, ale po chvili by ta mrtvola mela zmizet a pak po ni zustane loot.
Re: Mrtvá mula
Posted: 00:08 08. Jan 2009
by ravangorn
Zkusil jsem koupit další a nechal ji chcípnout. Teďka nejde obrat ta 2. v pořadí, ale zase jen ta poslední. Už je to možná druhá hodina a prasátko tak pořád leží a nejde obrat tak nevím

Re: Mrtvá mula
Posted: 00:41 08. Jan 2009
by Krata
Tak se ma to koukal.. je to nějakej bug, při tabulatoru se prasátko rozsvítí ale nejde na něj kliknou.. nic, prostě tam leží a nic s nim nejde dělat
Re: Mrtvá mula
Posted: 01:29 08. Jan 2009
by kucik
To je myslim celkem normalni chovani mrtvol v nwn. Nebo jsem to tak vidal aspon na jinejch serverech a nijak jsem nad tim nedumal. Jakmile na to jednou kliknes, stane se nenakliknutelnou a tudiz ji ani nemuzes okrast.
Re: Mrtvá mula
Posted: 02:03 08. Jan 2009
by paja13
kucik wrote:Jakmile na to jednou kliknes, stane se nenakliknutelnou a tudiz ji ani nemuzes okrast.
nekdy se stane ze zustane po mule takovej modrej bod kterej jde otevrit stejne jak truhla a vyndat z nej veci bez kradeni
ten modrej bod je pojmenovanej nejak divne s podtrzitkama ale uz nevim jak - videl sem to zatim jen asi 4x za celou hru a nemam moc jasno jestli to fakt vznikne zlikvidovanim mrtvoly muly nejakym kouzlem - nevite nekdo? mozna to stoji za vyzkouseni jak se dostat k tem vecem v mule bez kradeni
Re: Mrtvá mula
Posted: 10:49 08. Jan 2009
by kucik
Ta mrtvola by imho měla vždy po času zmizet a pokud v ní něco bylo, tak by se ten inventář měl v nějaký formě otevřít.
Re: Mrtvá mula
Posted: 13:34 08. Jan 2009
by Krata
kucik wrote:To je myslim celkem normalni chovani mrtvol v nwn. Nebo jsem to tak vidal aspon na jinejch serverech a nijak jsem nad tim nedumal. Jakmile na to jednou kliknes, stane se nenakliknutelnou a tudiz ji ani nemuzes okrast.
Jo tak, já měl pocit že na mrtvoly šlo vždycky "namířit" myšítkem
Re: Mrtvá mula
Posted: 14:07 08. Jan 2009
by ravangorn
paja13 wrote:kucik wrote:Jakmile na to jednou kliknes, stane se nenakliknutelnou a tudiz ji ani nemuzes okrast.
nekdy se stane ze zustane po mule takovej modrej bod kterej jde otevrit stejne jak truhla a vyndat z nej veci bez kradeni
ten modrej bod je pojmenovanej nejak divne s podtrzitkama ale uz nevim jak - videl sem to zatim jen asi 4x za celou hru a nemam moc jasno jestli to fakt vznikne zlikvidovanim mrtvoly muly nejakym kouzlem - nevite nekdo? mozna to stoji za vyzkouseni jak se dostat k tem vecem v mule bez kradeni
Jestli to spíš nebyla zakopaná truhla to cos viděl. Ta obsahuje v názvu podtržítka a je to jen takovej svítící bod a dá se otevřít normálně jako truhla, předtím šla vykopat a vykopals takovou pěknou truhličku

.
Ta mula nezmizela ani po 3 hodinách a to se ti ohnivci respawnuli 2x. Tak je to asi nějakej bug. Asi to funguje tak, že po nákupu nový muly a jejím zabití se ta předchozí prostě vymaže a zůstane tam ležet jen tak a nejde obrat, resp. jde na ní kliknout jen jednou a to to ohlásí, že
cíl nemá předměty ani zlato. Pak je už totálně ztracená. Jestli to není tim, že jí může obrat jen majitel tý muly a pokud má víc vytuhlejch tak se dá obrat jen ta poslední

.
Re: Mrtvá mula
Posted: 14:13 08. Jan 2009
by Godried
Tez se mi jednou stalo, ze sem prisel o mulu, byla plne nalozena a nezli sem dobehl zpet s novou mulou, byl inventar poloprazdny, neni to nejak spise vazane casove? Od te doby radeji mrtvou mulu nejdrive vylozim a pak si jdu pro novou...
Re: Mrtvá mula
Posted: 15:41 08. Jan 2009
by Krata
jesli tě mezi časem kdy si běžel pro mulu spíš někdo neokrad

.. mulu může zabít a obrat kdokoliv mám tušení
Re: Mrtvá mula
Posted: 19:16 08. Jan 2009
by Hassan
Me se to stalo taky a urco ji nikdo nevybral ale proste jak ma clovek novou mulu tak se uz do ty stary nedostane...Aspon me to tak udelalo