Page 1 of 1

Pantheon bohu

Posted: 17:08 24. May 2007
by kucik
Xi´An

web a IC:
Znak: Had.
Jako symbol ma hada - ulisne to stvoreni, symbolizujici jeji proradnost a uskocnost.

forum:
Znak: Pavouk.
Jako symbol ma pavouka, což je její oblíbený mazlíček.

Hlasuju pro hada :D

Posted: 17:15 24. May 2007
by pepa48
oki diky...opraveno, nejak sem mi tam ten pavouk vloudil tovis je to taky mrska :lol:

Posted: 17:15 24. May 2007
by photter
já taky, pavouk je provařenej a had je prostě...hmmmmmm...mazlíček :lol: :lol:

Posted: 18:33 24. May 2007
by steel_martin
photter wrote:já taky, pavouk je provařenej a had je prostě...hmmmmmm...mazlíček :lol: :lol:
Jj... jak slyšim pavouk, tak se mi okamžitě vybaví Lloth z FR.. :lol:

Posted: 01:54 25. May 2007
by Zyga
Uuuupsss :shock: ... du si nechat ze zbroje odstranit pavouka a vyrejt do ní hada...