Page 1 of 1

CEP Predmety

Posted: 14:39 10. Jan 2009
by Lord_Berserk
mam jen dotaz pokud nekdo nahodou nezna nejkej figl... je naka moznost ze po napr. druhym nebo tretim logovani do hry sou ty CEP predmety bile (misto klasickyho vzhledu jen bily policko) ...de to nejak vyresit a nebo musim NWN pustit znova ? 8)

Re: CEP Predmety

Posted: 15:51 10. Jan 2009
by monstera
Lord_Berserk wrote:mam jen dotaz pokud nekdo nahodou nezna nejkej figl... je naka moznost ze po napr. druhym nebo tretim logovani do hry sou ty CEP predmety bile (misto klasickyho vzhledu jen bily policko) ...de to nejak vyresit a nebo musim NWN pustit znova ? 8)
myslím , že ti zbývá jen to vydržet, pokud víš, kde co máš, tak ti to problém dělat nebude, já si na to již dávno zvykl...

Re: CEP Predmety

Posted: 15:57 10. Jan 2009
by kucik
Stava se to, kdyz jsou nejak nakopnute soubory s hakama.

Re: CEP Predmety

Posted: 16:06 10. Jan 2009
by nomis_b
nakopnute? abych byl uprimny, delo se mi to furt pred WIPEM, a to byly HAK soubory furt ty same. ted kdyz se furt meni se mi to skoro jeste nestalo.

Re: CEP Predmety

Posted: 16:30 10. Jan 2009
by kucik
Proste je zkusit stanout znova. To je cely kouzlo.

Re: CEP Predmety

Posted: 16:48 10. Jan 2009
by igor
Mě to dělá taky... prostě když po resu necham běžet nwn a pak se zas lognu, tak to mam bílý a když vypnu nwn a spustim je od začátku tak to je OK. Takhle mi to dělalo snad od tý doby co hraju nwn.

Re: CEP Predmety

Posted: 16:57 10. Jan 2009
by Lord_Berserk
me prave taky... ale jen sem se ptal protoze mam zajimavej problem se zvukovkou :mrgreen:

...pustim vsecky programy ve kterejch jde zvuk napr. Opera, WinAmp a samozrejme NWN... po chvili se PC drobet zpomali a pracuje, jen problikne plocha (neco jako kdyz to aktualizuje ikony - explorer.exe) a pak se proste zasedivy zvukovej panel a zvukovka zmizela... je ale divny ze zvuky windows jdou a vsecky programy ktery sem predtim otevrel taky, ty ale nesmim pustit znovu janac to nejde, pomuze jen reset PC :shock: ...to je hodne divny