Page 1 of 1

Kuň v podsvěti

Posted: 10:47 11. Jan 2009
by ATom
Prosim DM jestli by mi dal ponika z podsvěti na povrch zapomněl jsem v podsvěti na něj sednout a on tam zustal :?

Rigrin Dlouhoprstý

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 11:58 11. Jan 2009
by nomis_b
To si jako toho ponika tahal skrz dungeon a jeste po schodech a chces toho chudaka trapit jeste jednou??

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 12:00 11. Jan 2009
by ATom
No sice nevim po jakych schodech ale zhebnul jsem u vudce yettinu. :?

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 12:02 11. Jan 2009
by nomis_b
jo v podsveti... a ne v podtemnu :mrgreen:

No ono kdyz si umrel, kdyz si byl na koni, tak proste kun umre. To tak je. To je ta vyhoda kone a vec, proc ho vsichni parkujou pred jeskynema :wink:

btw: kone do vnitrnich prostor maj podle pravidel zakaz vstupu.

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 12:04 11. Jan 2009
by Lord_Berserk
jojo jak skvele parkoviste *volizne sekeru* :twisted:

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 12:08 11. Jan 2009
by ATom
no ja zas slysel ze s konem jde ven z podsveti jen na nem musim sedet no a to jsem neudelal. Do jeskyne by se nemelo to vim :roll: ale yettini sou dost velci tak sem si řekl že se tam s nim vlezu :D

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 14:34 11. Jan 2009
by Rejty
Kdo bude jezdit na koni v interieru, dostane rovnou teleport do podsveti...

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 17:09 11. Jan 2009
by Hassan
A co pruchody treba jizni pruchod to je prece pruchod pod horou to jde brat jako dira ve skale je jasny ze je blbost jezdit na koni ve vobchode ale ten prochod bych bral....

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 17:12 11. Jan 2009
by nomis_b
ten pruchod se da obejit-objet jinudy. A videl si, ze by pod tou horou byla cesta pro vozy s konmi :wink:

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 00:07 25. Feb 2009
by fuxxo
no na margo toho prechodu ja by som povedal ze by sa to mohlo tolerovat.. ALE nie jazdit na nom ale zosadnut a tahat ho za "uzdu"
hmmm? co vy nato?

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 00:50 25. Feb 2009
by pepa48
ten průchod se dá tolerovat.. ale dungeon jako takovej rozhodně ne

tim že kůň zemřel u náčelníka yettiů je tedy jedině dobře a vracet se nebude!

Re: Kuň v podsvěti

Posted: 01:18 25. Feb 2009
by kucik
Zrovna ten pruchod se da na koni strasne jednoduse objet a navic je to rychlejsi, nez se crcat skrz.