Page 1 of 2
Server Offline
Posted: 10:56 11. Jan 2009
by Hacanus
Re: Server Offline
Posted: 11:12 11. Jan 2009
by monstera
Ti co tam jsou vypsaní nehrají, ale hráli v době pádu serveru !
Re: Server Offline
Posted: 11:13 11. Jan 2009
by Hassan
Jo kerej byl v pul jedny rano a od ty doby to nenabehlo.....
Re: Server Offline
Posted: 11:14 11. Jan 2009
by Hacanus
Re: Server Offline
Posted: 11:34 11. Jan 2009
by igor
omg to to zas nejede?

Re: Server Offline
Posted: 11:38 11. Jan 2009
by Hassan
Jako doufam ze sem to neshodil vcera ja kdyz jsem byl v Har -Garu ale vlezu do lokace s arenou a najednou vidim cela lokace se sebehla ke stojanuz a zacali do nej busit a kouzilt na nej....Ze zacatku jsem si rikal aha nakej trenink ale kdyz uz tam pribehl i prodavac vstupenek do areny tak jsem si rikal ze ten asi potrenovat neprisel....Nevim co meli za rapl a fak se jich na ten stojan sebehlo snad 15....Byla to pekna show

Re: Server Offline
Posted: 11:46 11. Jan 2009
by igor
Už to jede?
Re: Server Offline
Posted: 11:47 11. Jan 2009
by Lord_Berserk
to Igor uz psal taky ze tam busi do stojanu (nespadlo to) takze tim to nebude

Re: Server Offline
Posted: 11:49 11. Jan 2009
by Hassan
Nejde

Re: Server Offline
Posted: 11:51 11. Jan 2009
by paja13
Re: Server Offline
Posted: 11:52 11. Jan 2009
by Hassan
Vymazalo to hrace kery tam vyseli od vcera ale restart tam je porad po 15 hodine ze vcerejska a ten ve 2 rano neprobeh....
Re: Server Offline
Posted: 11:55 11. Jan 2009
by nomis_b
stojan je normalni NPC, nehybajici se s visazi stojanu na pradlo. Takze jestli ze do neho nekdo mlati, je to jen tim, ze proste ma blbe nastavenou frakci, jako muze mit kazde NPC.
Re: Server Offline
Posted: 12:06 11. Jan 2009
by igor
Zkusil sem to nahodit, modul se načte a ale pak nic... nevim jestli se tam nemá spustit ještě nějakej script. Holt se musí počkat na Jaaru nebo Kucíka.
Re: Server Offline
Posted: 12:31 11. Jan 2009
by nomis_b
jak uz sem rikal, nahodne deje, furt se neco posira, nevis co.. jo to je presne to, co mi delala posrana RAMka. Winy to samy od sebe nezjisti a proste tam posilaji informace, ktera ta blba RAMka spatne vyhodnoti

Re: Server Offline
Posted: 12:35 11. Jan 2009
by Hacanus