Page 1 of 2
hudba v lokacích
Posted: 11:01 11. Jan 2009
by Tretas
cau, chtěl jsem se zeptat jestli někdo neví čím to může bejt že mi nejde hudba v lokacích. pro jistotu jsem si ještě jednou stahl hudbu z netu ale nepomohlo to. v nastavení mám hudbu na 100%.
Re: hudba v lokacích
Posted: 11:07 11. Jan 2009
by jaara
Mas ji rozbalenou v adresari music?
Re: hudba v lokacích
Posted: 11:28 11. Jan 2009
by Tretas
jojo mám ji tam
Re: hudba v lokacích
Posted: 11:32 11. Jan 2009
by Hassan
Mas zamnuty repraky?

Re: hudba v lokacích
Posted: 16:25 11. Jan 2009
by Tretas

tyjo toho jsem si nevšim. tož samo že mám
Re: hudba v lokacích
Posted: 20:34 12. Jan 2009
by fuxxo
mas je v eletrice a pripojene ku compu

a nejde ti jen hudba alebo ani efekty a hlasy??
Re: hudba v lokacích
Posted: 22:10 12. Jan 2009
by Tretas
jdou mi zbuky ptáků i zvuky boje, jenom hudba nejde
Re: hudba v lokacích
Posted: 22:10 12. Jan 2009
by Tretas
teda zvuky

Re: hudba v lokacích
Posted: 00:32 13. Jan 2009
by Kiri
reinstal
1)a -cele hry
b- ovladacu karty
2)formatovani
3)zahod to a kup si neco poradnyho

-----> Kdo by mel nervy pokracovat?!
Re: hudba v lokacích
Posted: 00:38 13. Jan 2009
by kucik
Imho to nema s hrou samotnou moc spolecnyho, pokud se to deje i pro jiny aplikace.
Re: hudba v lokacích
Posted: 07:25 13. Jan 2009
by Hassan
A nemas to nahodou stazeny v nastaveni zvuku?
Re: hudba v lokacích
Posted: 07:44 13. Jan 2009
by Tretas
kam se to má přesně stáhnout? jenom music nebo music area?
Re: hudba v lokacích
Posted: 12:48 13. Jan 2009
by Kiri
Tretas wrote:kam se to má přesně stáhnout? jenom music nebo music area?
Mel sem to tak i tak a asi to i zvucilo...kazdopadne zahada. Bez hudby se da taky hrat (mam ji na nule)
Re: hudba v lokacích
Posted: 12:51 13. Jan 2009
by Krata
ale přijdeš o požítek z hudby.. když dělám Q tak občas muziku změnim aby odpovídala situaci a ted je v mnoha lokacích fakt pěkná muzika
Re: hudba v lokacích
Posted: 12:58 13. Jan 2009
by Kiri
mno prave, ze mi uz prijde hodne naposlouchana... Q co to je? Navic vecinou v nebezpecne lokaci se hudba utlumi (to mi prislo jako pro me zbytecna informace)