Page 1 of 1

Alansijské vrchoviny - doupě harpyjí

Posted: 18:41 11. Jan 2009
by igor
Při otevření inventáře na lootovatelnej mrtvole se vedle spawne kostlivec.

Re: Alansijské vrchoviny - doupě harpyjí

Posted: 20:33 12. Jan 2009
by fuxxo
igor wrote:Při otevření inventáře na lootovatelnej mrtvole se vedle spawne kostlivec.
a ja sem si myslel ze to tak ma byt?!?! :lol: :lol: :lol:

Re: Alansijské vrchoviny - doupě harpyjí

Posted: 22:10 12. Jan 2009
by Tretas
:mrgreen: :mrgreen: