Page 1 of 10
Mrtváci a pán smrti
Posted: 18:00 12. Jan 2009
by zachy
Přemýšlel jsem a co kdyby se nějak udělalo.. stejne tak jak to je u hraničáře a zvířat... tak u Pána smrti a nemrtvých aby na něj neůtočili... Je to logický že na pána smrti přece nebudou útočit nemrtví...
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 18:16 12. Jan 2009
by kucik
Zatím to neni možný kvůli moc snadný zneužitelnosti.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 18:50 12. Jan 2009
by zachy
kucik wrote:Zatím to neni možný kvůli moc snadný zneužitelnosti.
Nemyslim si... staci kdyz se nastaví tak jako v Gruberiku ze kdyz budu neco vykradat... tak ze na me zautocej.. a je to
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 18:54 12. Jan 2009
by Tretas
já tomu sice hov.. rozumím ale myslím si že to je několik hodin skriptování, a teď je ještě hodně věcí co se musí dodělat...
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 19:11 12. Jan 2009
by kucik
Zjišťovat otevření truhly, frakci hráče, zjistit frakci hlavních obyvatel jeskyně, předělat jim frakce. Zatim jsou věci, co maj vyšší prioritu.
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 19:16 12. Jan 2009
by Rejty
Ja ani nevim, proc by na pana smrti nemeli utocit. Kazdej nizsi nemrtvej ma svyho pana / stvoritele, kterymu slouzi, pokud nema vlastni vuli jako vyssi nemrtvi typu upir, lich, atd. A urcite si nenecha lizt do doupete nejakyho nekromanta, jen proto, ze taky umi ozivovat nemrtvy...
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 19:18 12. Jan 2009
by Tretas
to je taky pravda. takže sis měl radši vybrat hraničáře a využívat vyhody že na tebe neutočí zvířata

Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 20:54 12. Jan 2009
by zachy
Tretas wrote:to je taky pravda. takže sis měl radši vybrat hraničáře a využívat vyhody že na tebe neutočí zvířata

Noo ja to myslel tak že nějaký ty základny potvory.. samozřejmě že né nic tuhyho... proste nějaký ty klasický mrtváci... kostry a zombíci... nebo proste porovnávat jednoduse jenom lvl prestizniho povolani tot vse... kdyz budu mit vetsi tak aby byli mrtváci hodny
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:40 12. Jan 2009
by Kiri
Mno, technicky si myslim, ze je to slozity pro tym a chudak komp by stim moh mozna taky zapasit. Takze je to opet spis o argumentech, Taky se da priklonit k nabozenskym rozdilum. Vesmes temni bohove maj mezi sebou spory, takze mas akroat smulu, ze narazis na posluhovace tech ostatnich...je to mozny?
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:47 12. Jan 2009
by jaara
Principielne to neni zadna namaha, akorat se okopiruje skript pro druida a za zvirata se vymeni nemrtvi

Kdyz se neco vykrada, tak uz by to melo nastavit nepratelsky postoj automaticky.. Doufam
Ale logicky... viz Rejty. Nemrtvi utoci na vsechny

(krome sveho pana, a to jeste jenom na chvili

)
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:50 12. Jan 2009
by StreetCZ
teda nevšim sem si, že by zvířata na druidy neútočila

Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:51 12. Jan 2009
by Krata
záleží to na schopnosti "porozumění zvířatum" .. jelsi ji ted dotyčnej neměl dost vysokou, tak měl malou šanci že zvířata na něj budou hodná

Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:53 12. Jan 2009
by StreetCZ
mno, a jak se to jeví? že jsou zvířata modrá? jo, občas se mi stalo, že se mezi skupinou červených medvědů našel jeden mdorý

))
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 22:54 12. Jan 2009
by Krata
ano jsou modrá

.. ale je to podle typu zvířat a té schopnosti... jesli budeš druid na 3 lvl tak nečekej že se k tobě bude chovat přítulně nějaká bestie

.. ale spíš jezevci u nory a podobná menší havet
Re: Mrtváci a pán smrti
Posted: 23:34 12. Jan 2009
by zachy
Krata wrote:ano jsou modrá

.. ale je to podle typu zvířat a té schopnosti... jesli budeš druid na 3 lvl tak nečekej že se k tobě bude chovat přítulně nějaká bestie

.. ale spíš jezevci u nory a podobná menší havet
No tak to by nemuselo bejt špatný... nějak takhle to udělat... to by bylo paráda.. vim ze psani skriptinu neni sranda ale kdyby se udělalo bud tak jako u hranicare a druida pres nejakej skill nebo treba ze by se nastavily ty frakce... treba pod Karathou jsou Zeirovi uctívači tak podle boha nebo tak nejak... vim ze programovani je sračka... sam se to učim...
