Page 1 of 1
dvoubřitá sekera
Posted: 15:52 13. Jan 2009
by Tretas
chtěl sem se zeptat jak je to teď se zraněním u tehle sekery? u moji mám už jenom 1d8 a nechapu co to znamená, protože má 2 strany tak by měla mít dva utoky ne?
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 15:57 13. Jan 2009
by kucik
Je tam jenom špatnej popisek.
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 16:01 13. Jan 2009
by Rejty
Nemas dva utoky, kdyz si ji vezmes do ruky? Jinak musis mit featy typu boj dvema zbranema, jinak jsou ty utoky dost mizerny...
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 16:05 13. Jan 2009
by Tretas
když si to vezmu do ruky tak mám stále 2 utoky, ale ty mám i bez te zbraně. dřív mi to fungovalo že se zbraní mi přibyl jeden utok.
a zaměření na 2 zbraně asi nemám
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 16:08 13. Jan 2009
by Rejty
A co treba si precist poradne ten charakter list? Doporucuju popisek ,,druha ruka".

Re: dvoubřitá sekera
Posted: 16:11 13. Jan 2009
by Tretas

hehe dik

tak mě zmatl ten popisek:-D
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 16:48 13. Jan 2009
by Krata
Jelsi nemáš zaměření na dvě zbraně tak přicházíš o útoky

.. tyhle dvoj věci ber jako dvě zbraně ale jeden item
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 08:39 14. Jan 2009
by Tretas
jasne, no asi si to budu muset dát na dalším možném lvl... nordužel

Re: dvoubřitá sekera
Posted: 09:10 14. Jan 2009
by Theogil I
Pak nezapomeň na to, že pokud by jsi chtěl vylepšená boj 2 zbraněma pak potřebuješ feat obourukost na což je potřeba OBR 15/+2 v základu, jinak se ti ten feat neotevře, čert aby ty nároky na oboustranky vzal. Kdyby jen ty oboustranky nebyli tak hezké. Bez tady těch tří featů je to takové polovičaté a mizerně se s tím zasahuje tužší protivník.
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 09:47 14. Jan 2009
by Tretas
tyjo, no to jsou požadavky

že já jsem si navzal normální sekeru, ted už to ale změnit nejde (sem pan zbrane)
Re: dvoubřitá sekera
Posted: 09:56 14. Jan 2009
by Theogil I
Tretas wrote:tyjo, no to jsou požadavky

že já jsem si navzal normální sekeru, ted už to ale změnit nejde (sem pan zbrane)
Tak to je v poho, jako WM jsi stejně musel dát OBR na min. 13 tak už tam jen při daných lvl šoupneš 2 obratnosti a ji za vodou.

Re: dvoubřitá sekera
Posted: 12:38 14. Jan 2009
by Tretas
jo to je naprosto v klidu
