Page 1 of 1

Svatá past

Posted: 20:28 13. Jan 2009
by Freddy
Rád bych se zeptal jak funguje Svatá past a jak má zloděj RP zahrát že s ní manipuluje. :?:

Zařízení které uděluje Božské zranění a není vázané na žádnou bytost ani boha nebo sferu zraní při spuštění , /při sešlápnutí/ .

Napadá někoho jaká je to "technologie" ? :wink:



(Matně si dokážu představit jak muže fungovat například zařízení s posvěcenou vodou na nemrtvé ale Svatá past fungující na kohokoliv spuštějící ten mechanismus?)

...

Re: Svatá past

Posted: 20:48 13. Jan 2009
by photter
svatá past funguje na každýho ale proti nemrtvejm je silně bonifikovaná:
slabá - 2d4 normal, vs. undead 4d10
průměrná - 3d4..........5d10
silná - 4d6 ..............8d10
smrtelná - 4d8 ...........12d10
neni proti ní sejv
a co to jako je si klidně vymysli sám, nebude to složitější než něco, z čeho vyletí řetězák nebo děsnej mráz :-D

Re: Svatá past

Posted: 20:51 13. Jan 2009
by kucik
On se asi ptal, jak si ma vysvetlit, ze je v tom uzavrena nejaka ,,bozska energie", ktera nekoho zrani.

Re: Svatá past

Posted: 20:57 13. Jan 2009
by photter
však píšu, ať si vymyslí, co chce, já to taky nevim a nepotřebuju vědět, stejně jako nevim, co vydrží tak dlouho studenýho v ledový pasti
já myslim, že je to chráněnej patent výrobce a ani čínský průmyslový špióni to zatim nerozlouskli

Re: Svatá past

Posted: 20:59 13. Jan 2009
by Freddy
photter wrote:svatá past funguje na každýho ale proti nemrtvejm je silně bonifikovaná:
slabá - 2d4 normal, vs. undead 4d10
průměrná - 3d4..........5d10
silná - 4d6 ..............8d10
smrtelná - 4d8 ...........12d10
neni proti ní sejv
a co to jako je si klidně vymysli sám, nebude to složitější než něco, z čeho vyletí řetězák nebo děsnej mráz :-D
Díky za odpověd ,tyhle statistiky jsem ještě ani nikdy neviděl .

A pravda , taky jsem mohl řešit kde má elektrika Generátor :mrgreen: :idea: :mrgreen:

Re: Svatá past

Posted: 21:04 13. Jan 2009
by nomis_b
a nejni to specielni posvecena kyselina :twisted:

Re: Svatá past

Posted: 21:28 13. Jan 2009
by Freddy
Jen mně to tak napadlo :wink: , při pokládání pastí ve hře zlodějem se dají popisovat "mezi hvězdičky" různý věci , dají se líčit bodce , přimontovávat měchy s plynem z bažin k pasti , holt jsou svatý pasti, elektrika a mrazivky "High Tech" a dá se to tak maximálně RP okecat na Gnomy :P

Re: Svatá past

Posted: 21:57 13. Jan 2009
by Godried
Hale pozor, Gnomy bych do toho nemichal, co si pak chudak Gotried pocne :lol:

Re: Svatá past

Posted: 22:18 13. Jan 2009
by PiAn0
Proste rekni ze ti tu past posvetil kdejaky knez, treba tenhle kus klacku a kdyz nanej nekdo slapne a zlomiho, bum bozsky hnev! :evil:

Re: Svatá past

Posted: 23:03 13. Jan 2009
by kucik
photter wrote:však píšu, ať si vymyslí, co chce, já to taky nevim a nepotřebuju vědět, stejně jako nevim, co vydrží tak dlouho studenýho v ledový pasti
já myslim, že je to chráněnej patent výrobce a ani čínský průmyslový špióni to zatim nerozlouskli
Vy ve varech neznate hasicak a endotermickou reakci? :D

Re: Svatá past

Posted: 23:14 13. Jan 2009
by photter
náhodou máme v sudetech kdeco, i hasičáky ale to sou takový velký a těžký pixly, to by zlodějka neunesla

Re: Svatá past

Posted: 23:24 13. Jan 2009
by OneIceOne
Freddy wrote:Rád bych se zeptal jak funguje Svatá past a jak má zloděj RP zahrát že s ní manipuluje. :?:

Zařízení které uděluje Božské zranění a není vázané na žádnou bytost ani boha nebo sferu zraní při spuštění , /při sešlápnutí/ .

Napadá někoho jaká je to "technologie" ? :wink:
Uvažoval jsem na podobnejma věcma, když jsem hrával kdysi zloděje a měl jsem podobný problem s negativne a divine pastí. Vykonstruoval jsem si myšlenku, že by to mohlo fungovat na principu určitých krystalů, které jsou naplněné energii. Součast pasti (krystal) by byla vyrobena alchymistou - magem - klenezem, který by dokazal manipulovat s danou energii. Možná jsou někde nějaké démonické a jim podobné sféry, odkud lezou stínové bytosti a něco jako anděle (archoni v nwn, nebo jak se jim tu nadává). Manipulator by se dokázal napojit na tyto sféry a dokázal by čast energie z tohoto světa uzamknout v těch krystalech. Pak pokud by někdo spustil negativní past, zasáhl by ho výboj podobný, jako když se tě v nwn dotkne stín. Energie by se uvolnila z krystalu. V případě divine je to stejné, lze přirovnat k zasahu Hammer of the Gods. Pokud s pastí manipuluje zloděj, může třeba past rozebrat na krystaly a hejblátka a udělátka...

Re: Svatá past

Posted: 18:11 14. Jan 2009
by Freddy
To zní docela dobře a logicky :idea: ,teď ještě zda-li se podaří zloději ve hře přesvědčit ostatní , že ten technologický postup tak skutečně funguje. :)

Teď když to píšu tak mně napadá že by se mněli dát vyrobit pasti v craftu , nebo se to plánuje , takže uvidíme "jak" se ty pasti vlastně dají vyrobit . :P