Page 1 of 1
Zkušenosti
Posted: 20:39 14. Jan 2009
by ravangorn
Chtěl jsem se zeptat jak funguje rozdělpvání zkušeností za potvory. Páč když jsem hrál s Garettem tak za kostěnýho golema 10xp a má 16. level (válečník + pán zbraně) a já klerik 15. level 3xp. A stejný je to i s dalšíma potvorama. Válečníci dostávaj víc xp nebo je to podle modifikátoru inteligence? Díky
Re: Zkušenosti
Posted: 21:59 14. Jan 2009
by George
Jaký máš u obou rasy? (nemusíš psát, jen některý rasy maj menší xpy)
Re: Zkušenosti
Posted: 22:06 14. Jan 2009
by igor
Spíš některý subrasy maj ECL, tj že se ti přidělujou expy jako bys byl od danej level vejš. Třeba budeš Aasimar s ECL 2, takže na 15. lvlu dostaneš za potvoru tolik xp, jako bys byl na 17. lvlu. Je to kompenzace za bonusy co ta subrasa má.
Re: Zkušenosti
Posted: 01:35 15. Jan 2009
by ravangorn
Aha no ECL 2 mám tak to je potom jasný
