Page 1 of 1

Mrtvola

Posted: 22:36 16. Jan 2009
by ravangorn
Chtěl jsem se zeptat jak dlouho vydrží mrtvola na místě? A jestli vydrží po odlogování, protože když jsem utíkal před Lambertem a tim druhym při kliknutí na portál mi hra spadla a došlo k odlogování samozřejmě. Bohužel DM nepomůže, protože by se mohlo jednat o podvrh, což chápu :) příště budou parťáci screenovat :) . Díky

Re: Mrtvola

Posted: 23:00 16. Jan 2009
by kucik
Okolo dvaceti minut, ale nemusi to platit vzdy.

Re: Mrtvola

Posted: 23:27 16. Jan 2009
by monstera
kucik wrote:Okolo dvaceti minut, ale nemusi to platit vzdy.
Myslím ale , že v inventáři kamaráda vydrží pořád - nevím určitě, ale v invu aby měla přežít i restart , je to tak ? ( pěkná blbost říkat že mrtvola by měla přežít... )

Re: Mrtvola

Posted: 00:08 17. Jan 2009
by ravangorn
kucik wrote:Okolo dvaceti minut, ale nemusi to platit vzdy.
A jak je to po odlogování? Zůstane tam?

Re: Mrtvola

Posted: 00:19 17. Jan 2009
by kucik
Odlog nema na mrtvolu v jakymkoliv stavu vliv.

Re: Mrtvola

Posted: 11:11 17. Jan 2009
by jaara
Akorat ze musis byt primo logly aby sla ozivit

Re: Mrtvola

Posted: 12:26 17. Jan 2009
by nomis_b
Me se stava, ze kdyz nekdo chcipne, kdyz prechazi, ci zrtovna prechazel z lokace do lokace (napr tim, ze se tam PC postava nacte tak, ze ho NPC zabijou drive, nez se tam dostane i Hrac, ovladajici PC postavu aneb prima teleportace do pekla zmenou loadcsreenu), tak dochazi k tomu, ze mrtvola nejni nikde k nalezeni. Tedy ani v prechode pred, ani za.
proste se vypari.

Vono se rekne zachranovat utekem pres prechod, bo tam potvora nemuze.. ale nejaky potvory davaj kritiku za 80, a to clovek utika jeste zcela zivy a dobehne zcela mrtvy :mrgreen:

Re: Mrtvola

Posted: 12:57 17. Jan 2009
by loadr
jak jsem chcip u prechodu tak mrtvola taky zmizela

Re: Mrtvola

Posted: 20:05 17. Jan 2009
by jaara
no ona se asi chtela spravne vytvorit na aktualnim miste...tedy "mezi" prechody, kde ji uz asi nikdo nenalezne :D

Re: Mrtvola

Posted: 21:08 17. Jan 2009
by ravangorn
jaara wrote:no ona se asi chtela spravne vytvorit na aktualnim miste...tedy "mezi" prechody, kde ji uz asi nikdo nenalezne :D
No já v tu chvíli zrovinka klikal na portál v Lambertově hrobce a v tu ránu to padlo :) Tak to byl asi podobnej případ, cestou moje zbytky spadli asi do tý propasti :)