Page 1 of 1

Prihlaseni

Posted: 20:23 25. May 2007
by Kiri
Pri rpihalseni na foru (pouuzivam operu) cimz tedy pouzivam save hesla (cttr+enter), taak se prihalsim, ale neobjjevi se mi moznosti po prihlaseni a vidim se prihlaseny. Cimzz se ochudim o nove pripevky a musm vsechny hledadt rucne :( mozna sem lama ja, ale nejak si to nedovedu vysvetlit :(

help pls, thx

Posted: 23:49 25. May 2007
by kucik
Jako ze tam nemas tlacitko Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy? V tom pripade nejsi prihlasenej. Nebo to nevypise ty prispevky?

Posted: 06:58 26. May 2007
by Kiri
prave z ejsem vypsanej dole v seznamu prihlasenych lidi, ale nevypise prave to zobrazit.... stane se to nahodne.