Prihlaseni
Posted: 20:23 25. May 2007
Pri rpihalseni na foru (pouuzivam operu) cimz tedy pouzivam save hesla (cttr+enter), taak se prihalsim, ale neobjjevi se mi moznosti po prihlaseni a vidim se prihlaseny. Cimzz se ochudim o nove pripevky a musm vsechny hledadt rucne
mozna sem lama ja, ale nejak si to nedovedu vysvetlit 
help pls, thx
help pls, thx