Page 1 of 2

vzhled nastavení

Posted: 18:05 20. Jan 2009
by Tretas
zdarec chtěl jsem se zeptat jestli tohle zobrazení (viz. obrázek) je aktuální(nedělaly se nějaké upravy), protože brácha říkal že ostatní hráči to maj nějaké nové.

Re: vzhled nastavení

Posted: 18:11 20. Jan 2009
by fuxxo
no ja to mam presne take ako na obrazku :?:

Re: vzhled nastavení

Posted: 18:22 20. Jan 2009
by nomis_b
Tohle je standartni nastaveni. muzes si sthanout i jine, napr na strankach Thalie:
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm

GUI z Baldur's Gate [7.5.2007]


Ale me to prislo trosku neprehledne. Baldurs gate mam rad, ale no .. neprislo mi to vhodne udelane.

tusim, ze je to tohle:
http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48

ale mel uz sem to davno..

Re: vzhled nastavení

Posted: 18:54 20. Jan 2009
by Tretas
takže mi dopořučuješ tohle ponechat?

Re: vzhled nastavení

Posted: 19:07 20. Jan 2009
by nomis_b
no, doporucuju.. doporucuju si vyzkouset ty veci z overridu,nebo apson se podivat na ten vault, jestli by se ti tak libilo, pripadne se poohlednout, jeslti na vaultu nejni neco vice pro tebe..

Vec se ma ale tak, ez kdyz neco das do overridu, nekdy se to tak samo nejak vimplementuje do NWN a i kdyz to pak smazes, stejne to tam porad muzes mit :mrgreen:

No proste s overridem neni tak jednoduchy si hrat. nekdy se ti to cele po*ere a uz se toho nezbavis. Ale treba ty barevny kouzla, prsty, animace boje, photteruv nude pack, to sou supr veci, co mam a sem s nima spokojenej.

Takze me doporuceni: nejdrive se mkrni na screeny z a vaultu. pokud se ti moc nelibi, neinstaluj to :wink:

Re: vzhled nastavení

Posted: 19:13 20. Jan 2009
by Rejty
Mne se nejvic libi ty Baldury, ale neni to vhodny pro DM, jelikoz v tom nejde posouvat sloupec, kde jsou portrety hracu (podobne jako vy mate partu, tak ma DM vsechny lidi na serveru). Takze DM vidi a muze manipulovat jen s cca. prvnimi peti hraci...

Re: vzhled nastavení

Posted: 19:16 20. Jan 2009
by nomis_b
jo to je vonco.. proto sem to predtim smazal. mas recht. Je to fakt blby, kdyz mate velkou paartu, a nevite co se jim treba deje.. zda umiraj, potrebuji dolecit, jestli nejsou v pekle.. atd.

taky sem si rikal, jak sem se ted na to dival, ze je to krasny, proc sem to mazal :wink:

Re: vzhled nastavení

Posted: 19:28 20. Jan 2009
by Raziel
Este je tu vzdy tretia moznost, a to nechat si baldur's gate gui ale zmazat subor co ovplyvnuje vypis party. Mal by to byt subor s menom pnl_party_bar.mdl


to Nomis : http://nwvault.ign.com/View.php?view=nw ... tail&id=48
To je z nwn2, nebude fungovat.

Re: vzhled nastavení

Posted: 19:40 20. Jan 2009
by Rejty
Dík, zkusím to.

Re: vzhled nastavení

Posted: 20:10 20. Jan 2009
by Tretas
a kam to mám přesně umístit? do c/nvn/overide ??? protože já jsem to tam dal a stále žádná změna :-(

Re: vzhled nastavení

Posted: 20:39 20. Jan 2009
by nomis_b
no melo by to tam stacit. a resetnul si hru potom, ze? treba zkus resnout kompl, bo to muze byt nekde ulozene na HDD a furt to chce najit na tom stejnem miste..

Re: vzhled nastavení

Posted: 21:12 20. Jan 2009
by igor
tak jestli to má příponu .mdl tak to bude patřit asi do /modules/

Re: vzhled nastavení

Posted: 21:15 20. Jan 2009
by nomis_b
to je divny, ne? modules? to prece nema nic spolecneho se samotnou hrou. tam to muzes mit klido prazdne a muzes hrat na thalii..

Re: vzhled nastavení

Posted: 21:18 20. Jan 2009
by Raziel
Z webu stranky subor rar rozbalis. Vznikne ti zlozka a v nej subory typu TGA, MDL, TXI a GUI. Vsetky tieto subory das priamo do OVERRIDE zlozky. Potom spustis hru a je to.

to igor : mdl je subor pre 3D model (graphic user interface v nwn je tiez robene ako 3D model)

Re: vzhled nastavení

Posted: 21:22 20. Jan 2009
by igor
Jo, sem si to splet s .mod 8) I don Igor se někdy utne :)