Page 1 of 1
zas lodě
Posted: 15:25 21. Jan 2009
by Tretas
* Zmeneny jizdni rady lodi - aktualne jezdi vsechny lode kazdou hodinu.
tohle bohužel se neosvědčilo ve hře

lístek mi píše že loď odjede za 2hod. a 55min.
Re: zas lodě
Posted: 15:55 21. Jan 2009
by kucik
Tretas wrote:* Zmeneny jizdni rady lodi - aktualne jezdi vsechny lode kazdou hodinu.
tohle bohužel se neosvědčilo ve hře

lístek mi píše že loď odjede za 2hod. a 55min.
Která loď?
Re: zas lodě
Posted: 16:30 21. Jan 2009
by Tretas
karatha-kel
Re: zas lodě
Posted: 12:16 23. Jan 2009
by PiAn0
Koupil jsem si listek na lod a hlasimi to že lod popluje za 5 hodin 25 min???? cesta: Hag Grar - východní pobřeží
Re: zas lodě
Posted: 07:21 24. Jan 2009
by Hassan
Opet ty lode jezdej blbe vcera jsem stal 30 minut v pristavu a po 30 minutavh to konecne jelo...Porad to blbne jednou to jede rychle podruhy to jede po 30 minutach....Koukni na to Kuciku

Re: zas lodě
Posted: 10:13 24. Jan 2009
by paja13
kdyz sem jel 3 dny zpatky z karaty do elfie tak jsem jsem taky cekal skoro 3 hodiny na odjezd lodi
kdyz sem jel pak zpatky tak jsem dosednul na lod a nestacil sem ani napsat 1 zpravu a vyhodilo me to v karate - takze cesta trvala asi 14 vterin realu
Re: zas lodě
Posted: 18:58 24. Jan 2009
by Prometheus
Ja uz tiez pekne dlho tvrdnem v Karathe v pristave a lod ne a ne vyplavat

Re: zas lodě
Posted: 11:23 25. Jan 2009
by Sveneld
TED hodinu(real) cekame na lod co ma jet z pristavu v alwarielu do kaathy a stale nic
Re: zas lodě
Posted: 11:56 25. Jan 2009
by PiAn0
kdyz pouzijes listek na lod, tak ti to ukaze za jak dlouho to pojede a pravěže mě to ukazoval za 5 hod a 27 min
a take se mi nekolikrat stalo, že lod vyplula a za par vteřin mě už vyhodila na místě.
Re: zas lodě
Posted: 13:36 25. Jan 2009
by Sveneld
to vim nejsem blbej, navic sem ze stara zvyklej ze ty casy nesedely s tim jak lode pluly.
Re: zas lodě
Posted: 19:49 26. Jan 2009
by Kapik
Loď Kel-A-Hazr/Karatha, lístek mi psal že loď popluje za 2 hodiny 47 minut a nějaký vteřiny
Re: zas lodě
Posted: 11:35 27. Jan 2009
by kucik
Já jsem asi omylem použil systémovej čas místo herního. Zkusim se na to co nejdřív kouknout, nebo může i někdo jinej z wb, jde jen o drobný úpravy v konfiguraci lodí.
Re: zas lodě
Posted: 21:29 29. Jan 2009
by Tretas
tak zatím žádná změna

loď mi odjede za5 hodin, opravdu to dovede nasrat posedět si celej večír v přístavu...
Re: zas lodě
Posted: 20:39 30. Jan 2009
by kucik
Ja vim. Si zkusim v pondeli obsarat novej pocitac, pak se v tom muze hrabat.