Page 1 of 3

Nefungující craft

Posted: 15:13 26. May 2007
by steel_martin
Dal jsem tomu topicu obecný název, kdyby někdo měl stejný problém třeba s jiným produktem:

Nejde upéct kukuřičný chleba! Víte jak dlouho mi trvalo než jsem navařil všechny potřebné suroviny a to zklamání potom, když se po vybrání CRAFT IT dialogové okno prostě jen sprostě zavřelo?? :wink: :)

Re: Nefungující craft

Posted: 15:41 26. May 2007
by Morn
A kde jsi ho pekl? V Ivory na farme jde upect chleba kukuricny aspon jeste pred tydnem :)

Posted: 16:39 26. May 2007
by Krata
Nešli mi prodat broznové přilby, místo nich se ukazovali štíty, v Har-Ganethu na černym trhu

Re: Nefungující craft

Posted: 17:49 26. May 2007
by steel_martin
Morn wrote:A kde jsi ho pekl? V Ivory na farme jde upect chleba kukuricny aspon jeste pred tydnem :)
No pekl jsem ho na Kharathských farmách na severu... zkusím to teda v Ivory :wink:

edit: Tak já nevim... ani v Ivory mi to nejde. Mam všechny potřebné přísady a pořád nic

Re: Nefungující craft

Posted: 00:58 30. May 2007
by Morn
Tak jsem to taky zkusil a musím říct že bohužel kukuřičný chleba nejde udělat :evil:

Posted: 10:47 30. May 2007
by steel_martin
No prostě.. zastavil bych veškeré ostatní práce na modulu a soustředil bych se na znovuzprovoznění výroby kukuřičného chleba, neboť tato procedůra má zásadní vliv na vývoj světa.

Posted: 10:48 30. May 2007
by jaara
steel_martin wrote:No prostě.. zastavil bych veškeré ostatní práce na modulu a soustředil bych se na znovuzprovoznění výroby kukuřičného chleba, neboť tato procedůra má zásadní vliv na vývoj světa.
:lol:

Posted: 16:03 30. May 2007
by Michal
Já bych bral vážně to co psal steel_martin...jako představte si, že by přestalo ve skutečnym světě fungovat pečení jednoho druhu chleba. To by byl docela zmatekMusel by se nahradit něčim jinym, ale možná by nebyly na to jiný pčivo suroviny. To by celkově mohlo změnit strukturu zemědělství v zemi.

Posted: 16:05 30. May 2007
by Daanri
Ja myslim ze melvik se nato podiva hned ako bude mat cas. :wink:

Posted: 15:19 08. Jun 2007
by kucik
Mam stejnej problem pri pokusu usit ,,plast zachrany".

Posted: 20:29 20. Jun 2007
by 566344
Mozna paranoia, ale stejne: Prijde mi, ze cim vyssi je dovednost "sbirani", tim delsi dobu trva "ocesani" nejakeho kericku. Na zacatku (s nizkou dovednosti) to bylo bud a nebo - rychle rozhodnuto. TEd (dobednost 65%+) se mi celkem pravidelne stava, ze postava 20 vterin (!!!) porad kleci, a hlasi, ze "sbira"... Aby pak finalne vyhlasila, ze nic nesebrala. Uz dvakrat se skript nekde tak zakousnul, ze jsem relogoval (ano po 2 minutach postava neukoncila sbirani, nepomohla ani zmena lokace).

Posted: 21:20 20. Jun 2007
by Rejty
Nebyl to nakej lag?

Posted: 21:38 20. Jun 2007
by 566344
Rejty wrote:Nebyl to nakej lag?
Uz poseste jen za dnesek?

Posted: 21:41 20. Jun 2007
by Sylmael
To bude nieco ine ako lag netom. Mne sa totiz stalo ze ked som zbieral tak postava nechcela vstat a zbierala... lenze ziadna hlaska nevyskocila o vysledku zberu. Utekal som prec od bavlnika - postava sa nejak tak vyrovnala. Nasledne som skusil aktivovat NPC a presuvat veci v inventari. Vsetko slo bez lagov. No a potom kupodivu vyskocila ta hlaska ze som nazbieral bavlnu. (to som uz u bavlniku nestal). No ale kedze nevieme co to presne je nazvime to "lag" ako kedysi nasi predkovia nevedeli co je to blesk a nazvali to "boh sa hneva" :)

Posted: 21:46 20. Jun 2007
by Rejty
Tak ja tomu nerozumim, ty rejpale :lol: :lol: :lol: