Page 1 of 1

Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 12:45 24. Jan 2009
by Lord_Berserk
Anketa roku !!!

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 13:01 24. Jan 2009
by pepa48
noo...já Kirimu věřim :mrgreen: :mrgreen: takže za 2)

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 13:09 24. Jan 2009
by monstera
Lord_Berserk wrote:Anketa roku !!!
mě je to buřt takže nehlasuju

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 13:22 24. Jan 2009
by Pajule
no zajistéže za 2, ale mohli by ste mu teda k tomu koupit nějakou kuchařku bo služku :twisted: bych ěmla víc klid :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 22:58 24. Jan 2009
by nomis_b
kecy, igor mu zmeni heslo a Kiri bude muset zacit creepit od 0 :twisted:

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 23:36 24. Jan 2009
by igor
nomis_b wrote:kecy, igor mu zmeni heslo a Kiri bude muset zacit creepit od 0 :twisted:
Zbytečně složitý, don igor mu udělá nabídku, která se neodmítá a Kiri to heslo zapomene dobrovolně :D

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 02:10 30. Jan 2009
by pepa48
já věděl, že Kiri nezklame :D

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 21:28 30. Jan 2009
by Neithan1
dufam ze ste spokojeni... kiri uz mal plne zuby vasej forovej diskriminacie a rozhodol sa prejst na iny server ktory nemozem zverejnit.. mozete si pogratulovat ! :evil:

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 23:55 30. Jan 2009
by Pajule
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 04:43 31. Jan 2009
by Krata
Už tady jedno bylo.. to je starý, fuuuuj!

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 09:59 31. Jan 2009
by Kiri
Neithan1 wrote:dufam ze ste spokojeni... kiri uz mal plne zuby vasej forovej diskriminacie a rozhodol sa prejst na iny server ktory nemozem zverejnit.. mozete si pogratulovat ! :evil:
nekeca

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 10:27 31. Jan 2009
by Pajule
Kiri wrote:
Neithan1 wrote:dufam ze ste spokojeni... kiri uz mal plne zuby vasej forovej diskriminacie a rozhodol sa prejst na iny server ktory nemozem zverejnit.. mozete si pogratulovat ! :evil:
nekeca
já vim , my víme!

Re: Kiriho jubilejni prispevek !!!

Posted: 13:35 02. Feb 2009
by DenGrasse
my nevíme... :cry: