Page 1 of 3

Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 13:39 24. Jan 2009
by pepa48
Je to nástřel dungů, který mě zrovna v týhle chvíli napadaj kromě draků, tak pište, který se vám zdaj nejobtížnější, popř. proč? :)

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 13:48 24. Jan 2009
by Krata
není tam Jezevčí jeskyně :(

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 14:19 24. Jan 2009
by Pajule
nejtežšíííí jsou samozřejmě dračí dungeony :D :D :D ale ej orpavdu velký hřích , že tu nění jezevčí jeskyně

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 14:37 24. Jan 2009
by pepa48
však proto jsem napsal možnost "jiný" :D

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 14:47 24. Jan 2009
by Neithan1
Krata wrote:není tam Jezevčí jeskyně :(
tiez sa pozeram...

najtazsi dung v ktorom Sigurd bol je jednoznacne jaskyna v prahvozde, sidlo poloprinca (?).

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 16:49 24. Jan 2009
by kaz
No, v Prahvozdu jsem byl s trpaslikem jen jedinkrat a kdesi jsem tam v dungu umrel, takze byl asi těžkej.
U vlkodlaku jsem byl taky jednou, a po te co me jakasi mega drsna potvora(nakej super vlkodlak) profackovala a ja umřel, tak bych to tam videl jako těžkej.
No a u kyklopu jsem umřel dvakrat, takze je asi dvakrat tak těžkej. :mrgreen:
Tak davam kylopy, pač asi jiny dungy neznam :D

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 19:05 24. Jan 2009
by Godried
Kyklopi sou prochazka ruzovym sadem narozdil od vlkodlaku, o dracich a prahvozdu radeji ani nemluvim :).

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 19:49 24. Jan 2009
by loadr
to radsi budu mlatit vklkodlaky nez kyklopi :mrgreen:

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 20:01 24. Jan 2009
by Raziel
jasteri chram

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 22:54 24. Jan 2009
by nomis_b
Z tech kde sem mel cest byt, tak DRAIX. Nebyl sem sice v prahvozdu, ale z draixu sme v 10ti lidech meli problem zabit prvniho koho sme potkali u vstupu a to jeste mezitim stihl umlatit 280HP summona s kamenkou a vylepsenou nevyditelnosti.

Ani nechcu vedet co se tam dole skryva za zazraky.. :wink:

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 23:24 24. Jan 2009
by Krata
Tady je vidět že většina lidí ještě v Draixu nebyla :)

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 12:35 25. Jan 2009
by Lord_Berserk
jojo jasne Draix... prvni vyprava s 6 cernejma dopadla blede, uz prvni Trolok nam slusne zatopil, ale pak s 2 duergarama sme ho dali celej...ale 2x uz sem mel na kahanku :twisted:

pak mi este napada zapomenutej chram v dorenskym hvozde a nebo ta hrobka v udoli vetru na hrbitove

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 13:09 25. Jan 2009
by Krata
Duergaři byli hrozný PG :D

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 08:17 26. Jan 2009
by Theogil I
Tak tedy, pokud bych to měl vzít na počet úmrtí tak vedou jezevci a hned za nimi se v závěsu drží troglogliti .... do těch tunelů mě nikdo nedostane ani heverem .... prostě hnus.
Otázka ale zněla jinak, no vzhledem k tomu jak padají alisijští kyklopové a vlkouši u kterých jsme sice zařvali, ale byla to naše hloupost tak dávám prahvozd.
Jedna pitomá opice co vypadá jak makak a dva trpaslíci brali dráhu k čvelfounům a nechali stráže ji sejmout. Ani ve snu mě nenapadlo, že by mohl dostávat brácha takový kapky od něčeho tak malýho a napohled neškodnýho. Takže prahvozd.

Re: Nejobtížnější dungeon Thalie

Posted: 14:37 26. Jan 2009
by fuxxo
nooo tak tie opice su fakt zakerne ale staci ti na ne OC tak 40 :D
mna celkom prekvapkali aj komare... a o tych zombikoch ani nevravim a to som este nebol ani v tej hrobke...
Rakshary su dost drsne... hlavne ta Urozena Rakshara ta je husta :mrgreen: :mrgreen:
ale u vlkousu je to dost tazke lebo uz tam dole je ich ako nasr... a ked si kazdy povola mumiu...

no moj zaver je taky ze kazdy dung je tazky pokial tam ide zle zohrata particka alebo particka ktora nema pestre zlozenie...
ak sa zohraju 3-4 postavy tak podla mna daju vsetko ale zas ide aj o lvl