Page 1 of 1
pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 22:54 25. Jan 2009
by monstera
doufám, že to spraví restart....
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 23:24 25. Jan 2009
by nomis_b
pokud nektera vec z craftu nereaguje, jako ze se vevnitr neobjevuji prepinaci predmety, nebo po kliknuti se nic neprepne, v 90% to byva prave z duvodu pouziti veci uprostred lagu, kterej zastavi script uprostred vyhodnocovani.
Spravuje to restart.
Kdyz nefunguje jeden predmet, muzete zkusit druhy. pokud to pracuje v jine dilne, pravdepodobne se jedna o tento druh vady. Az kdyz to nefunguje v zadne z dilen, tak je to divne. Vsechny pece totiz pouzivaji stejny script, nemuze se tedy stat, ze by vam z jedne pece vyhazeli jine vysledky nez z druhe.
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 11:29 26. Jan 2009
by monstera
[quote="nomis_b"]....Spravuje to restart......
jo, po resu to je ok
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 19:15 26. Jan 2009
by PiAn0
Nefunguje vubec špalek na osekání dřeva v Karathě, prostě vubec nic neděla jako by to byla skřín jenom

. Něco podobného se mi stalo nedávno taky v Doubkově u kozy, kdy jsem na ni nějakou chvili normalně pracoval a zničeho nic konec, uplně přestala fungovat a už sem nic nevyrobil.
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 20:06 26. Jan 2009
by nomis_b
jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:
NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 21:18 26. Jan 2009
by Theogil I
Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 09:55 27. Jan 2009
by paja13
Theogil I wrote:Neuvažovali jste o otevření více dílen? Já jen, že když jedny nefungují a u druhých se sejdou 2-3 hráči tak mi přijde něco špatně. No ale na mě nedejte, já dělám do pojišťovnictví.
to stejny i s alakacema prosim
oni se daji rozume pouzit jen ti 2 potulni - to muze postava stat u kotle a mit porad otevrenou nabidku a postupne vzdycky po 1 kupovat katalizatory
v dilnach je to behani o patro jinam cekani na dlouhy lagy nez se otevre slozitej dialog pak
desuplny klikani:aby clovek vyuzil
1 mixovanej katalizator dela 13 kliknuti aby ho vubec dostal do kotle - 3x koupe katalizatoru 3x koupe cinidla smichani 2 kliky a 3kliky za rozdeleni namixovanyho katalizatoru kterej se na sebe rychle nasklada a pak 2 kliky na dotazeni do kotle :o( a to se tam jeste hazou suroviny co je potreba delit :o)
v posledni dobe je u kotlu natresk a k tomu porad odbihaji potulni alchimisti za jezevcama nebo se od nich nechaji zabijet :o/
prosim moc prosim zakazte tem alakcum aspon hybat se z mista *moc prosi*
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 12:29 27. Jan 2009
by nomis_b
hm, no muzu zkusit dat i do alchymisticekho obchodu (jen toho z dilen, bo jen ten sem vyrabel) i flasticky po 10-ti kusech. Snad je to bere podle TAGu, aby pak i byli funkcni
btw: no s tema lagama s rozhovorech.. to je jedna z veci, proc se celej craft predelaval na vlastni vyrobu. Kdyz si vzpomenete na CRT craft a na vyrobu 1veci asi 10ruznych menu s rozhovory.. asi by to taky nebyla hromadna vyroba

Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 17:48 27. Jan 2009
by PiAn0
nomis_b wrote:jo jo to je presne vono ten styl probelmu stejnej co predtim. mel by pomoci restart. Za posledni cca tyden sem zadnej update nedelal. Proto prosim upozorneni proti spwnovani fora:
NEJDE S TIM NIC SYSTEMOVE DELAT MUSITE CEKAT DO RESTARTU! NEBO JDETE DO JINE DILNY !
Jenže ono se to zasekava až moc často, a teměř všude každy rastart...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 17:57 27. Jan 2009
by nomis_b
No jak sem rikal, ze je to neresitelne, tak se rysuje reseni, ze by se to dalo opravovat.
Jde o to, ze se prece jen nejake ty scripty pousti a to on_used a on_open.
Navedl me na to Sylmael. Ve zkracene forme to dal i na EQ viz :
http://www.equilibrie.cz/forum/viewtopic.php?t=3496 uplne dole.
Ale je to potreba otestovat, jestli se skutecne tyhle scripty spousteji, prijde mi totiz divne, ze nekdy proste "zmizi" kosticky z pece, to by totiz znamenalo, ze se nevytvori nove.... Uvidime.
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 18:26 27. Jan 2009
by PiAn0
Ehm, ty kostičky nezmizí, ty tam normalně jsou, apson u mě. Ale proste to pracoviště vubec nepracuje, většínou se mi to stalo v pruběhu prace, že jsem dělal, napřiklad: osekaval jsem dřevo a po pátým osekanym dřevu najednou nic, kdyz sem tam vložil novy kus hrubeho dřeva vubec po zavření to nedelalo, ale kosticky tam byly.
Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru

, ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 18:29 27. Jan 2009
by igor
PiAn0 wrote:Jinak btw: jak tam píše Sylmael, nešlo by udělat aby při logování nešli vidět jenom ty povolaní a levli, ale postavy ve hře ano? To zakrytí povolaní je úžasné, a krásné prohru

, ale to zakrytí celých postav je myslim zbytečné.
A neni to zbytečný? Koukneš na web kdo je ve hře nebo přímo ve hře na seznam hráčů...
Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 18:32 27. Jan 2009
by Lord_Berserk
po logu das vypis hracu a je to ne ?

Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 20:52 27. Jan 2009
by Miky
Jediný rozdíl je, že by šli vidět DM, takže bych to nechal jak to je. Navíc to zvýší návštěvnost stránek, co takhle dát vedle výpisů reklamu na vibrátor?

Re: pec na kov v Karathe nepracuje
Posted: 21:09 27. Jan 2009
by nomis_b
JO tak odtad vitr vane
Proste chces vedet, zda je ve hre Dm aby si ho mohl votravovat
NO hele nespawnujte mi tu topic. to je vylozene pro chyby v craftu !
Dejte si to do pripominek, ze chcete videt kolik a jak casto je jake DM ve hre a statistiky, kolik vam da xpu, kdyz se lognete do hry (tedy kolik DM killu se muzete dockat

).