Page 1 of 2
Nunchaky
Posted: 23:41 27. Jan 2009
by -speck-
Dobrý večer, prosím Vás může mi někdo říci zda to je zbraň lehká? jedná se mi o to že bych rád použil feat "finty se zbraní" A to se týká jen lehkých zbraní, proto se ptám: Nunchaky jsou lehká zbran - ano nebo ne?
Předem děkuji všem za odpovědi.
Re: Nunchaky
Posted: 07:37 28. Jan 2009
by Tretas
Re: Nunchaky
Posted: 09:05 28. Jan 2009
by photter
pro nwn nejsou nunčaky vůbec zbraň (problém CEPovejch zbraní), pokud kucik nepředělal, nefunguje na ně nejen weapon finese ale ani dalsí "zbraňový" featy a kouzla
Re: Nunchaky
Posted: 10:31 28. Jan 2009
by DenGrasse
od 1.69 by to snad už mělo fungovat, ne? myslel jsem, že to předělali...
ale co se týče weapon finesse, seznam zbraní použitelnejch pro tento feat je vypsán přímo v něm (nejsou to jen lehké zbraně, ale i rapier)
Citace z NWN wiki:
Automatic when using any of the following weapons: dagger, handaxe, kama, kukri, light hammer, mace, rapier, sickle, shortsword, whip, and unarmed strike.
# The finessable weapon list includes all standard small and tiny melee weapons, plus the rapier (which is medium).
# Two-handed weapons cannot be finessed. Thus, small races (e.g. gnomes and halflings) cannot finesse rapiers.
# The maximum dexterity bonus does not apply in the context of this feat; wearing armor does not affect attacks made using weapon finesse.
# Even though the feat description says "light weapons", this should not be confused with light weapons in the context of dual-wielding. The finessable weapons are exactly the ones listed above, regardless of the size of the weapon and the size of the wielder (with the noted exception that two-handed weapons cannot be finessed).
jinými slovy, na nunčaky to fungovat nebude, není-li to někde předěláno v hacích...
Re: Nunchaky
Posted: 15:38 28. Jan 2009
by -speck-
Jo dííky moc všem co mi tu poradili. Nezbývá mi nic jiného než moji figurku lehce přeorientovat na jinou zbraň, ale v koupi Nunchaků ji to stejnak nezabrání

Re: Nunchaky
Posted: 21:01 30. Jan 2009
by kucik
Urcite budem i pro tyhle zbrane delat featy, ale nedokazu rict, kdy se k tomu dostanu.
Re: Nunchaky
Posted: 22:48 07. Feb 2009
by -speck-
kucik wrote:Urcite budem i pro tyhle zbrane delat featy, ale nedokazu rict, kdy se k tomu dostanu.
Mohl bych pak tedy jen prosbu či dotaz. Zda by bylo možné až se ty featy udělají, že by se mi mohly me stavajici featy na kukri pak pozměnit na ty nunchaky? Snad to pak nějak půjde.
Jinak děkuji všem za odpovědi.
Re: Nunchaky
Posted: 22:52 07. Feb 2009
by Pajule
a ty zbraně sjou normálne v prodeji?já je nikde neviděla...

Re: Nunchaky
Posted: 22:53 07. Feb 2009
by Rejty
V prodeji normálně jsou, aby se nemusely dodávat zpětně.
Re: Nunchaky
Posted: 00:28 08. Feb 2009
by -speck-
Rejty wrote:V prodeji normálně jsou, aby se nemusely dodávat zpětně.
Jo jsou, to i já jako nováček je tu viděl a pak mne napadlo hned co si udělam za postavičku

Re: Nunchaky
Posted: 00:57 08. Feb 2009
by Rejty
-speck- wrote:Jo jsou, to i já jako nováček je tu viděl a pak mne napadlo hned co si udělam za postavičku

Želvu ninja?

Re: Nunchaky
Posted: 01:29 08. Feb 2009
by -speck-
Rejty wrote:-speck- wrote:Jo jsou, to i já jako nováček je tu viděl a pak mne napadlo hned co si udělam za postavičku

Želvu ninja?

Ta mne napadla až jako druhá, ale asi by tu nešla
Edit: jedině že bych to jako dokázal okecat a udělal bys mi spešl subrasu želvy

Re: Nunchaky
Posted: 01:45 08. Feb 2009
by Rejty
Náhodou, Želvy ninja byl můj oblíbenej seriál. Ještě mám doma většinu dílů nahranejch.

Re: Nunchaky
Posted: 02:01 08. Feb 2009
by -speck-
Rejty wrote:Náhodou, Želvy ninja byl můj oblíbenej seriál. Ještě mám doma většinu dílů nahranejch.

Můj taky, mám je na VHS ještě. Furt jsem na ně koukal dokola

Re: Nunchaky
Posted: 02:03 08. Feb 2009
by Rejty
Jj.
