BRANA
Posted: 12:37 28. Jan 2009
jde o devitkovy kouzlo brana, to je zavisle na presvedceni sesilatele - jde me o to ze s neutralnim presvedcenim vyvylam bileho slaada, prijde me ze je "silnejsi"(k tomu se jeste vratim dal v textu) nez treba balor se kterym ja osobne muzu srovnavat, ale je tam o to mene - coz je mene "produktivni". b. slaad se naboosti (minimalne mestilianuv stit), sesle dispel a implozi, "dvakrat" bouchne a je pryc. Balor vydrzel omnoho dele¨, kouzlil vice (imploze, flame strike/y, firebally) a pak to sel serezat (docela dobu)- ma i vice featu jak Slaad - napr. velice uzitecny better knock down. Slaad ma tusim vetsi level (jako zruda), o dost vetsi AC, ale minimalne featu...
jde me o to zda-li by se to dalo trochu srovnat, napr. snizit level, z toho vyplyvajici AC, a AB - ale naopak prodlouzit dobu trvani jeho existence v nasi thaliijsky sfere
jde me o to zda-li by se to dalo trochu srovnat, napr. snizit level, z toho vyplyvajici AC, a AB - ale naopak prodlouzit dobu trvani jeho existence v nasi thaliijsky sfere