Page 1 of 1
mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 00:17 29. Jan 2009
by fuxxo
neviem ci je to nejaky bug alebo zamer ale vsimol som si ze niektore ceny tovaru (lektvary, lekarne) su nejak divne nasobene...
napr: 1kus maleho balicku leceni stoji cca 95zlt a 10 kusov stoji cez 4000
dalej neviem prestne ale lektvar XYZ 1kus 14k a 10 kusov cez 400k
nieje to divne??!?!!!?
s takouto nasobilkou by sme sa nedostali na druhy stupen zakladnej skoly

Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 00:22 29. Jan 2009
by Pajule
to je proto , aby sis procvičil prst(klikání) , protože kupovat po 1kuse vyjde lépe...
Ale ted fakt taky sem se nad tim už párkrát pozastavila
Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 09:01 29. Jan 2009
by Tretas
já jsem to viděl v doubkově u lekaren, ale zase po jednom to vyšlo nejlevněji jak sem to viděl takže jsem si trocha nakoupil

Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 09:29 29. Jan 2009
by igor
To je množstevní přirážka

Ne, myslim si že je ta cena zaokrouhlená... lékárna stojí třeba 69,3zl a vypíše se jen 69. Při 10ti kusech už to zaokrouhlí na 700. Nebo tak nějak možná to bude.
Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 09:59 29. Jan 2009
by Tretas
jo ale když tá lékarna po jednom stojí 90 zlatek krát 10=900 no a když si jich koupíš deset přímo v balení tak tě to vyjde na 4 000. to asi už zaokrouhluje trocha víc ne?

Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 10:18 29. Jan 2009
by nomis_b
No melo by to byt zaokrouhlovane, jak rika Igor. Ale jedna se o to, ze k tomu, aby v obchode mohla byt ta sama lekarnicka po 1 i po 10kusech, tak sou to v palete 2 ruzne predmety
takze se nejedna o stejny predmet, jen stejne vypada a stejne se pouziva, ale prave se u tohohle pripadu stalo, ez kazdej ma nastavenou jinou cenu. Horsi je, ze kdyz se vsechny jmenuji stejne, blbe se v nich hleda chyba.
Takze je to chyba ta rozdilna cena v tak velkem meritku. (lektvary, po 4 muzou v 10ti kusech stat max. 50gp)
Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 11:18 29. Jan 2009
by igor
Tretas wrote:jo ale když tá lékarna po jednom stojí 90 zlatek krát 10=900 no a když si jich koupíš deset přímo v balení tak tě to vyjde na 4 000. to asi už zaokrouhluje trocha víc ne?

ehm... asi sem to včera s tim vínem trochu přehnal

pardon
Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 12:08 29. Jan 2009
by Tretas
hehe stačí si vzít kalkulačku t avíno nepije

Re: mala/velka nasobilka?!?!
Posted: 12:31 29. Jan 2009
by pepa48
je to akorát špatný nastavení obchodu, už to jednou bylo opravený asi všude, ale po nějaký starý záloze jsou zas ty ceny rozhozený u těch věcí po 10 kusech, takže nezbývá než počkat, až to Rejty zas opraví
