Page 1 of 1
prsten obnovy +1
Posted: 12:11 29. Jan 2009
by Tretas
nevím jestli je to záměrně ale mě to přijde divné:
Mám prsten obnovy a když mě nějaká potvora sejme a já jsem v bezvědomí (mínusové životy) tak mi tan prsten spadne do invu, takže není šance že by mě ten prsten mohl vzkřísit (chápu že kdyby mě vzkčísil tak bych měl tak 1 procento šance že uteču) je to divné protože kdyby mi měl z toho prstu spadnout tak mi nespadne do báglu ale na zem. a kdyby mi nespadl tak by mě začal léčit.
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:27 29. Jan 2009
by pepa48
ne, je to tak udělané schválně
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:47 29. Jan 2009
by Rejty
A jak by te vzkřísil? Krvácíš -1 za kolo a prsten tě léčí +1 za kolo. Takže bys tam akorát ležel donekonečna...
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:48 29. Jan 2009
by Tretas
hehe to mě nenapadlo no

a u plus 2 je to jak? ten tež spadne nebo léčí?
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:49 29. Jan 2009
by nomis_b
podle me krvacis pomaleji.
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:49 29. Jan 2009
by Rejty
Všechno spadne, nejde rozlišit, kolik tě ten prsten léčí...
Re: prsten obnovy +1
Posted: 12:51 29. Jan 2009
by Tretas
jo dobře dik za objasnění
Re: prsten obnovy +1
Posted: 20:47 30. Jan 2009
by kucik
Jinak by prsten +2 znamenal temer nesmrtelnost.
Re: prsten obnovy +1
Posted: 21:03 30. Jan 2009
by Tretas
no myslím že ne.. a je blbost že se mi prsten svalí do kapsy nebo batohu.
ono když by to člověka vyléčilo do 1 životu tak kolik si myslíš že by měl možností na utěk?

tak 0,0001% přibližně

Re: prsten obnovy +1
Posted: 21:09 30. Jan 2009
by kucik
Kdyz te to vyleci pokazdy, kdyz padnes pod 0? Tak to mas celkem jistotu, ze se odtamtud s jistejma peripetiema vyhrabes. Proste je to tak schvalne a ma to svuj smysl.
Re: prsten obnovy +1
Posted: 21:13 30. Jan 2009
by Tretas
neříkám že se na tom má něco měnit, ale když nad tebou stojí potvora která tě dostala do minusouvejch životu a ty se doléčíš na 1 život, tak myslím že ti dá přiležitosťnák a jsi v podsveti... no to je jedno

Re: prsten obnovy +1
Posted: 03:56 31. Jan 2009
by pepa48
ta potvora by tě správně měla dorazit, i když ležíš na zemi a krvácíš... to, že nedorazí, je spíš chyba těch potvor
Re: prsten obnovy +1
Posted: 11:37 31. Jan 2009
by Krata
obnova při zabití je prostě blbost, nemůžeš se léčit když seš polomrtvej.. jak řikal Kucik to znamená skoro nesmrtelnost, proto se ti ten prsten sundavá