Page 1 of 1

Cast v pousti

Posted: 12:08 27. May 2007
by Kiri
v lokaci krizovtka na Vychodni obchodni stezce, je obracena cedule. myslim tim svetove strany. Navic tam neni mozyn zniceho stahnout maso, nebo se mi to aspon nepovedlo. Prisery hned zmizi, jedine z hada stahnout kuze jde. Tim je hrdina ochuzen o moznost opeceni si sveho kusu masa z lovu. Dal sem chtel sem se chtel jen optat, zda jsou zamerne dilny v Kal A Hazru omezene na par veci. Trebas mi tam chybi zlatnictvi. Vzhledem k tomu ze nedaleko ma i chram Lilith okouzlovani a alchimi by taky nebyla spatna.

Re: Cast v pousti

Posted: 12:10 27. May 2007
by Rejty
Tam jsou dve dilny, melo by tam byt vse, nebo neni?

Posted: 12:21 27. May 2007
by Kiri
Este probehnu parkrat poradne dokola, ale co si pamatuju tak byla jedna. Navic od posledni navstevi se tam hodne zmenilo. :)

Posted: 12:40 27. May 2007
by Kiri
ehm, no tak za dilnu se omlouvam, nejak se mi vytratila z pameti Je tam. No, pak uz jen to zbyvajici.

Posted: 13:02 27. May 2007
by Michal
Ta cedulka je tam zedřívějška když ještě nebyl Kel A Hazr na mapě a asi je dost matoucí. Když by se to opravilo, tak by to bylo fajn :wink:

Posted: 13:02 27. May 2007
by Kiri
No ono z te lokace stejne uz nejde kam dal jit. Co si pamatuju tak se nejak obraceli, ne?

Posted: 15:31 27. May 2007
by Rejty
Cedule opravena.

Posted: 19:33 27. May 2007
by Kiri
Ted jsem si vsiml poletujiciho leseni v pristavu....mozna bude lepsi az toho bude vic, urcite se este casem neco najde, neni to nijak zavazny tak je zbytecny to opravovat pokazdy kdyz neco najdu....

Posted: 19:40 27. May 2007
by Daanri
Pristav sa bude trosku upravovat :wink: pak mi napis kde to lesenie konkretne je.

Posted: 20:10 27. May 2007
by Michal
No za tu dobu už mohli opravit to co opravovali, tak to lešení můžou sundat :)

Posted: 21:03 27. May 2007
by Sylmael
To lesenie by vazne malo ist cim skor dole. Co ak by silnejsi vietor strhol to lesenie a by zabilo nebodaj nejake dieta? Kto si to potom vezme na zodpovednost *ruky v bok a zazera*

Posted: 21:54 27. May 2007
by Kiri
Kdepa to, tam sou same devky a opilci, moc deti tam nebude :D

Posted: 12:22 20. Jun 2007
by Rejty
Opraveno.