Page 1 of 1
postih k utoku
Posted: 09:53 31. Jan 2009
by Salyr
tak pral bych si vedet proc mam za svou postavu Mandert Tane postih k utoku -2 za velky mec (urcite to neni bug tak to pisu sem),nevim jestli je to tim ze mam obratnost 9 nebo silu 15 ale fakt by me to jen zajimalo.at vim jestli mam prezbrojit na mensi zbrane a nedavat si vylepsene kriticke a zamereni na velky mec.
dik
Re: postih k utoku
Posted: 10:00 31. Jan 2009
by igor
A nemáš ho rozbitej? Zkus ho dát do opravovací truhly u kováře... používáním se zbraně opotřebovávají.
Re: postih k utoku
Posted: 10:10 31. Jan 2009
by Salyr
no to me nenapadlo ale je mi divny ze ten mec sem si koupil pri tvorpe postavy tam u ty kostry a uz od ty doby mi to davalo ten postih
Re: postih k utoku
Posted: 11:33 31. Jan 2009
by Krata
Název |Váha |Dvojruční| Feat |DMG |Síla
velký meč 15 ano Smrtící 2k6 18
Tady je zakopanej pes
Re: postih k utoku
Posted: 12:27 31. Jan 2009
by Salyr
nojo ale treba s Tagarem sem silu 18 nemel a s velkou sekerou mi to zadny minusy k utoku nedavalo.
Re: postih k utoku
Posted: 13:49 31. Jan 2009
by Krata
Tak to byl asi bug, ale normálně by ti to mělo dávat postih pokud nemáš sílu na tu zbran
Re: postih k utoku
Posted: 14:10 31. Jan 2009
by Kiri
Krata wrote:Tak to byl asi bug, ale normálně by ti to mělo dávat postih pokud nemáš sílu na tu zbran
Kdyz nemas silu, tak ji asi ani nemuzes vzit do ruky, ne? To je stejny jako s lvlem, ne?
Re: postih k utoku
Posted: 15:11 31. Jan 2009
by kucik
Neni. Bylo to zmirneny, ze pokud nemas dostatecnou silu, tak mas jen postihy k utoku a dmg.
Re: postih k utoku
Posted: 17:22 31. Jan 2009
by ravangorn
Funguje to tak i u zbrojí? Protože mám sílu v základu 14 a používám destičkovou zbroj pro kterou je požadováno 15. Žádnej postih nemám a je divný, že ji můžu nosit. Nicméně si nestěžuju jen se ptám

Re: postih k utoku
Posted: 17:24 31. Jan 2009
by kucik
Hmm, to je divny. Neni nejaka odlehcena?
Re: postih k utoku
Posted: 17:29 31. Jan 2009
by ravangorn
Ne střídal jsem všechny od počáteční železné, přes ocelovou teďka mám mithril. Schválně sem si sundal prstýnky, sundal a zase nasadil. Bonusy na sílu za subrasu nemám.
Váha je normální 40. Rasa Aasimar
Re: postih k utoku
Posted: 17:35 31. Jan 2009
by monstera
ravangorn wrote:Ne střídal jsem všechny od počáteční železné, přes ocelovou teďka mám mithril. Schválně sem si sundal prstýnky, sundal a zase nasadil. Bonusy na sílu za subrasu nemám.
Váha je normální 40. Rasa Aasimar
aasimar nemá bonusy na sílu ,ale na moudrost a charizna ....
Re: postih k utoku
Posted: 17:38 31. Jan 2009
by ravangorn
monstera wrote:ravangorn wrote:Ne střídal jsem všechny od počáteční železné, přes ocelovou teďka mám mithril. Schválně sem si sundal prstýnky, sundal a zase nasadil. Bonusy na sílu za subrasu nemám.
Váha je normální 40. Rasa Aasimar
aasimar nemá bonusy na sílu ,ale na moudrost a charizna ....
já vim, ale píšu to sem pro doplnění