Page 1 of 1

Posted: 12:29 27. May 2007
by Kiri
No u hulky emoci mam jeden takovej dotaz. Jde tam prepinat mezi strankama emoci, ale ze zadne se nemuze clovek dostat zpet. Tedy neznalci, nebo ti co ji tak casto nepouzivaji pak tezko hledaji tu vhodnou emoci. Vypada to tak, ze ve hre dokola neco pouzivaji. Vlastni zkusenost.

Posted: 12:34 27. May 2007
by Rejty
OT - presunuto.