Page 1 of 2

Afk a podobné hlášky

Posted: 21:09 01. Feb 2009
by Rejty
Mohli byste si odpustit podobné hlášky jako //afk, cigáro, //afk, wc. Dá se to v pohodě zahrát tak, že se postava např. zamyslí a podobně. Tohle akorát kazí hru a nevypadá to dobře... Nebo si to pište po tellu. Myslím, že ostatní nezajímá, že se jdete vysr**. :roll:

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 21:57 01. Feb 2009
by Pajule
tak pravil bůh a řekl jdu afk :twisted: ne dělám si srandu... ale když musíš azse rychle odběhnout a seš na vejpravě s družinou??? já se teda snažim to psát do tellu , ale občas se to enstihá , když třeba zvoní zvoneček :roll:

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 22:24 01. Feb 2009
by igor
Pajule wrote:tak pravil bůh a řekl jdu afk :twisted: ne dělám si srandu... ale když musíš azse rychle odběhnout a seš na vejpravě s družinou??? já se teda snažim to psát do tellu , ale občas se to enstihá , když třeba zvoní zvoneček :roll:
Bože... tak napíšu *běží se vychcat do potoka* a odběhnu s postavou...

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 22:47 01. Feb 2009
by Pajule
igor wrote:
Pajule wrote:tak pravil bůh a řekl jdu afk :twisted: ne dělám si srandu... ale když musíš azse rychle odběhnout a seš na vejpravě s družinou??? já se teda snažim to psát do tellu , ale občas se to enstihá , když třeba zvoní zvoneček :roll:
Bože... tak napíšu *běží se vychcat do potoka* a odběhnu s postavou...
hehehe ano pane učitél...vždy si radil dobře , budu to používat :twisted:

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 08:23 02. Feb 2009
by George
igor wrote:
Pajule wrote:tak pravil bůh a řekl jdu afk :twisted: ne dělám si srandu... ale když musíš azse rychle odběhnout a seš na vejpravě s družinou??? já se teda snažim to psát do tellu , ale občas se to enstihá , když třeba zvoní zvoneček :roll:
Bože... tak napíšu *běží se vychcat do potoka* a odběhnu s postavou...
Ano, opravdu výstižné s elfkou s charismou 20...běží se vychcat do potoka ;)

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 09:01 02. Feb 2009
by igor
George wrote:Ano, opravdu výstižné s elfkou s charismou 20...běží se vychcat do potoka ;)
:roll: To nevymyslíte nic svýho? Byl to příklad, že nemusíte psát afk... tak napiš třeba *začne si upravovat zbroj* *vyndavá si kámen z boty* ...

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 15:41 02. Feb 2009
by Marvin
S trpaslikom som s oblubou pouzival hlasku typu: "vytahne pivo a prestane vnimat okoli" ... "zapali si dymku a plne se venuje jen ji" .... aj klasicke "zamysli se" nie je nikdy na skodu :)

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 16:41 02. Feb 2009
by photter
Marvin wrote:..."zamysli se" ...
trpaslík ? *nevěřícně kroutí hlavou*

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 16:46 02. Feb 2009
by Pajule
photter wrote:
Marvin wrote:..."zamysli se" ...
trpaslík ? *nevěřícně kroutí hlavou*
hehehe to byl jen sen určite :wink: :mrgreen:

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 20:13 02. Feb 2009
by Neithan1
photter wrote:
Marvin wrote:..."zamysli se" ...
trpaslík ? *nevěřícně kroutí hlavou*
Aj trpaslik sa moze zamysliet, otazka je nad cim.

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 21:36 02. Feb 2009
by Godried
jesli ma sebou dost piva :D

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 01:21 03. Feb 2009
by Neithan1
anebo jestli vypnul sporak

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 13:12 13. Feb 2009
by Dilvish
Nevím nakolik je to zrealizovatelné a zkombinovatelné s místním xp přídělem za půlminutu ve hře, ale na Kandelabrii měla každá postava v invu runu AFK (něco jako místní runa následování postavy, pytel kostek, etc).
Po použití se kolem postavy ve spirále (asi jako několik iounských kamenů zaráz) pohyboval maličký pseudorunový nápis AFK. Byl pěkně žlutě barevný, takže každý z dálky viděl, že má postavu ignorovat.

Jistě, chtělo by to práci a určité modifikace, například zastavení přítoku xp za čas ve hře, ale... nebylo by to elegantní řešení?

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 13:15 13. Feb 2009
by Krata
Už se to jednou řešilo a myslim, že se to zamítlo.. je to moc OOC, můžeš to zahrát jinejma způsobama a postava často pozná, že když nereaguješ tak seš pryč :)

Re: Afk a podobné hlášky

Posted: 13:33 13. Feb 2009
by kucik
Dá se o tom říct všechno možné, ale elegantní mi to opravdu nepřipadá ani trochu. Tohle bych fakt nechtěl potkat.