Page 1 of 2

Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 22:01 01. Feb 2009
by Rejty
Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Je na čase uspořádat další sraz. Bude se konat kde jinde, než v Plzni. Hlasujte o termínu. Informace o programu, hospodě, atd. se objeví po stanovení termínu... Pokud by byl zájem o nějaký doprovodný program, tak je lepší hlasovat pro sobotu!

Napište taky, kdo jste jak hlasoval, ať víme, s kým se může počítat.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 22:25 01. Feb 2009
by pepa48
můžu vždy kromě soboty 28.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 22:29 01. Feb 2009
by igor
Dal jsem sobota 28. února... ale můžu i pátek 27.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 23:10 01. Feb 2009
by Krata
já můžu snad kdykoliv, ale už bylo na čase :)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 23:13 01. Feb 2009
by Kiri
Nevim nic, ale budu se snazit dobehnout :)

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 23:14 01. Feb 2009
by Rejty
Kiri wrote:Nevim nic, ale budu se snazit dobehnout :)
Jako minule? :mrgreen:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 00:10 02. Feb 2009
by Sorrow
Ano, jako minule, pribeh az pak na precliky a ,,Muze v bilem,,(MIW) videl uz jen v poloze spici
nemylim li se :D

PS:ostatne to mam jeste nekde zdokumentovane, jen nevim jak to sem plesknout :?

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 00:40 02. Feb 2009
by Kiri
JAkoby zadnej zvas nikdy nezaspal?! :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 13:04 02. Feb 2009
by Hassan
Jsem pro 6 brezna mam svatek a aspon mi nebude blbe dvakrat... :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 13:23 02. Feb 2009
by Theogil I
Já jsem spíše pro sobotu, abych si nemusel brát na pátek volno. Termín mi je celkem buřt a předpokládám, že si čas udělám. Doufám, že nás nezradí technika jako posledně i když to naše auto od té doby není nic moc a mám celkem obavy.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 13:46 02. Feb 2009
by DenGrasse
Zatim můžu kdykoli, časem uvidíme.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 12:01 03. Feb 2009
by nomis_b
Muzu kdykoliv, jen co dovoli € :wink:

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 19:29 03. Feb 2009
by Pajule
hehe možná příjde i kouzelník :D :D :D :D

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 16:12 04. Feb 2009
by Žorž
Škoda, ale právě touto dobou mám míň času, než očekávám, že vůbec budu mít o svaťáku. ;) Uvidíme se snad příště.

Re: Velky zimní až pozimní sraz Thalie

Posted: 16:17 04. Feb 2009
by Rejty
Žorž wrote:Škoda, ale právě touto dobou mám míň času, než očekávám, že vůbec budu mít o svaťáku. ;) Uvidíme se snad příště.
Nekecej, že je v únoru svaťák!