Page 1 of 1

Xi´An na povrchu..

Posted: 12:40 04. Feb 2009
by -speck-
Chtěl bych se zeptat zda kdyz moje postavička, je neutrálně zlá a uctívá tohoto Boha, zda si může volně pobíhat na povrchu a nevadí to. Není to žádný drow. Jen elfka, ale za to zlá.
Zda může chodit do všech měst a tak.
Ptám se proto, že bych se chtěl vyvarovat pozdějším problémům typu - ty hraješ tohle a tohle a běháš si tu jak chceš, to přece nejde.

Předem děkuji za odpovědi.

Re: Xi´An na povrchu..

Posted: 12:45 04. Feb 2009
by photter
proč by nemohla, když to nebude každýmu na potkání vykládat, do hlavy jí nikdo nevidí a může uctívat jakou bohyni chce, tak proč ne tu nejlepší :mrgreen:

Re: Xi´An na povrchu..

Posted: 12:51 04. Feb 2009
by pepa48
hledej, a na povrchu možná najdeš i její chrám ;)

Re: Xi´An na povrchu..

Posted: 13:18 04. Feb 2009
by -speck-
Dobra, dekuji, pokusim se hledat, snad najdu. Uvidim.