Xi´An na povrchu..
Posted: 12:40 04. Feb 2009
Chtěl bych se zeptat zda kdyz moje postavička, je neutrálně zlá a uctívá tohoto Boha, zda si může volně pobíhat na povrchu a nevadí to. Není to žádný drow. Jen elfka, ale za to zlá.
Zda může chodit do všech měst a tak.
Ptám se proto, že bych se chtěl vyvarovat pozdějším problémům typu - ty hraješ tohle a tohle a běháš si tu jak chceš, to přece nejde.
Předem děkuji za odpovědi.
Zda může chodit do všech měst a tak.
Ptám se proto, že bych se chtěl vyvarovat pozdějším problémům typu - ty hraješ tohle a tohle a běháš si tu jak chceš, to přece nejde.
Předem děkuji za odpovědi.