Page 1 of 1

Subrasy

Posted: 10:59 05. Feb 2009
by DenGrasse
V novinkách jsem se dočetl, že úpravy subras byly vráceny zpátky na efekty. Chci se zeptat, proč tomu tak je, jestli nový systém někde zlobil, nebo proč se ta stalo?

Shazování a nahazování efektů znamená, že mi vždycky zmizí nameditovaná kouzla, která mám jako bonus za subrasový modifikátor. Při té nové úpravě to fungovalo skvěle...

Re: Subrasy

Posted: 11:08 05. Feb 2009
by Rejty
Přečti si tu novinku pořádně. :wink:

Re: Subrasy

Posted: 11:24 05. Feb 2009
by kucik
Přesouvaly se zpět jenom skilly, protože při levelupu funguje omezení, že se skillem nejde jít výš než 2*lvl + 6 a bonusy subras to tím pádem vlastně snižovaly.

Re: Subrasy

Posted: 11:49 06. Feb 2009
by DenGrasse
Rejty wrote:Přečti si tu novinku pořádně. :wink:
myslíš tuhle?
Kucik wrote: * Skilly subras byly vraceny na efekty.
Pravda je, že jsem se ještě nepřipojil, abch to vyzkoušel - v obavě, co to může provést... ale pokud je to OK, prubnu to. Problém s rozdělením skillpointů nemám, zas tolik jsem jich tím nedostal, abych si mohl vyskakovat :lol: a už jsem postoupil a rozdělil...

Re: Subrasy

Posted: 20:07 12. Feb 2009
by zachy
Kdyz uz se tu bavi o Subrasach vsim sem si na novinkach na thalie.pilsfree.cz ze jsou novy subrasy.. nikde jsem ale nenasel jejich popis co delaj
jsou to tyhle: Hiran, Hakavarn a Kobold

Re: Subrasy

Posted: 12:26 13. Feb 2009
by kucik
Podrobnější popis ještě neni. Jen jejich staty.