Když to už někdo posílá na cizí fóra...
Posted: 11:57 07. Feb 2009
Tak tohle mi dnes PiAn0, zřejmě hráč s uraženou ješitností, přeposlal...
Převzato z: http://sferie.roleplaylife.net/vse-nety ... te-t56.htmPsal jsem si s Rejty od TH kvuli jedne moznosti hrat neco ve hre, ale nedopadlo to dobře. Tak se vás ptám jak to vidíte vy? Já si myslim že to je akorád vypatlanej ubožák, ktery nachází útěchu a radost v pomluvách a buzerací ostatních.
Od:PiAn0
Victor Gall
Pohledný mladík, který se narodil v Ivorach. Otce nikdy nepoznal a jeho matka mu o něm nikdy nevyprávěla. Od narození má na pažích černý znak v podobě tetování, netuší jak k němu přišel a ani ho to nijak nezajímalo. V jeho 14 letech mu umřela matka, našel jí doma ležet bezvládně na zemi a nad ní stála temná bytost s křídly. Naplnil ho strach a zármutek ale také velká nenávist, zlost. V té chvíli poprvé ucítil podivnou moc, cítil jak vněm koluje podivná energie, která ho naplňovala a dodávala mu sílu. Nevěděl co to bylo, co se to stalo a nevěděl jestli to byl vůbec on, kdo si dodal silu.
Dále sám vyrůstal v Ivorach a jeho pocity moci se již neukazovali. Jednoho dne však, v jeho 16 letech byl s přáteli unesen a byl nucen přihlížet jak je jeho přátelům ubližováno.
Znova začal pociťovat jak se mu do žil hrne chlad a jak jeho sebevědomí stoupá. Byl plny nenávisti a temných myšlenek, vzduch kolem něj se lehce chvěl. Věděl že se sním něco děje ale nevěděl jestli je to špatné, nebo dobré. Jeho přátele spolu sním nakonec vyvázli živí.
Nechtěl myslet na to co se mu děje, snažil se tomu vyhýbat. Nevěděl jak to ovládat a vždy to přicházelo nečekaně a bez varování, když byl naplněn zlostí. Nikomu se s tím nesvěřoval, časem si na to začal zvykat a dokonce to vyhledávat...
Dnes v jeho 17 letech žije s elfkou jménem Elewyel, do které je zamilován. Jeho láska k ní Victorovu temnou stránku velice zastínila, a tak je pro něho téměř nemožné využít jeho schopnosti. Nijak ho to netíží avšak jeho skrytá energie má potřebu se ukazovat a čím více ji nepoužívá tím více se v něm zesiluje.
pozn.:Victor byl od narození obdarován mocí, temnou mocí která ho naplňuje v jeho nejtěžších chvíli a nebo pokud přihliží nebo páchá zlo. Zlou povahu nemá, spíš to byl od mala takový venkovský uličník. Zlem je však naplněn a zlo se ho muže zmocnit. Při bližším pohledu na jeho tetování lze vidět jak se nepatrně chvěje pod kůží a jako říčka pomalu proudí dokola. Není jisté kterou cestou se vydá, bud se ho ujme zlo a nebo zůstane na dobré straně a svou temnou silu bude využívat pravě proti zlu.
Jako boha sem mu na začátku vybral Xian, ale asi jsem měl spíše dát že nevěří v nikoho.
Victor oni párkrát slyšel a vlastně ani neví moc kdo to je. Vsak Xian by mohla vědět o něm a mohl by ji zajímat
Ps: sesmolil jsem to celkem rychle za spěchu z hlavy, protože jsem to chtěl mít za sebou a tížil mě čas když něco takového ve hře hraji tak se si řekl, ze by bylo dobré, aby o tom DM věděli a předešlo se tak nějakým problémům pak ve hře.
Od:Rejty
Nazdar!
Cernymu strazci dava silu jeho buh, podobne jako paladinovi. Musi mit boha, kterymu slouzi. Pokud nebude slouzit zlymu bohovi, prijde o sve schopnosti...
Od:PiAn0
Ahoj
Vím že se to tady hraje podle povolání, ale já jsem právě chtěl, že není ve skutečnosti černý strážce, černý strážce má jen jako povoláni systémově, kvůli tomu aby mohl hrát své schopnosti.
takže černý strážce není, beru to jen jako systémovou věc. Své schopnosti nemá od boha ale jsou přímo v něm.
Tohle se tady asi nesmí jak koukám a postavy by se měli hrát podle povolaní, ale poprosil bych o výjimku, myslím si že to dokážu zahrát a mam s tím už dlouhodobé velké zkušenosti HCRP servru.
Od:Rejty
Citace:
Vím že se to tady hraje podle povolání, ale já jsem právě chtěl, že není ve skutečnosti černý strážce, černý stražce má jen jako povolani systemově, kvuli tomu aby mohl hrát své schopnosti.
-Ne, tohle zde opravdu nejde...
Citace:
takže černý strážce není, beru to jen jako systemovou věc. Sve schopnosti nemá odboha ale jsou přímo v něm.
-To je hloupost.
Citace:
Tohle se tady asi nesmí jak koukám a postavy by se meli hrat podle povolani, ale poprosil bych o vyjímku, myslim si že to dokážu zahrát a mam stím uz dlouhodobe velké skusenosti HCRP servru.
-Bohuzel. Zahrat charakter bez zavyslosti na charakteru dle povolani dokaze kazdej. Vybirej si povolani dle tveho charakteru a ne takove, ktere je nejsilnejsi... Bud se budes chovat jako cerny strazce se vsim vsudy a nebo ho nehraj. Jestli nechces bejt zlej, tak bud paladin a nebo valecnik.
Od:PiAn0
A nebo mě napadá, ale je to hodně troufalé =P. že by byl vlastně "dítě" Xian, ale nevěděl by o tom... a ty schopnosti by mel pravě od ni.
Od:Rejty
Moje předchozí odpověď stále trvá.
Od:PiAn0
Tak díky
Od:Rejty
Ještě ti nabízím možnost, jestli nechceš hrát zlou postavu, tak ti ty úrovně černýho strážce relevelujeme na válečníka.
Od:PiAn0
Ne to je dobrý, díky za Thalii a mějte se tu
Od:Rejty
Mej se!
Od:PiAn0
Ahoj, ve hře tedy došlo ke změnám, Victorovi se zhroutil svět okolo a o všechno co mel rad téměř přisel. Proto hledal útěchu někde jinde a našel ji u Xian, slíbil ji oddanost a ona mu za to začala pomáhat. Se svými vlastnosti ještě neumí zacházet a teprve je odhaluje.
Od:Rejty
Takže sis vymyslel jinou okecávačku?
Od:PiAn0
?Tak tuhle odpověď vážně nechápu? Takže jsem ji ani jako nečetl a budeme brát že si to nenapsal.
Od.Rejty
Přečti si tvoje předchozí příspěvky, za které by se nemuseli stydět ani bratři Grimmové, a možná pochopíš...
Od:PiAn0
No tak dobra asi si to nepochopil ani ty, ale to se stává . Je přece normalní dělat změny. Mne tu nic nedrží, zkusil jsem to znova na přáni některých hráčů, kteří nechtěli abych přestal. Myslím ze to co jsem psal posledně už splňuje podmínky.
Od:Rejty
Moc dobře jsem pochopil, že se celou dobu snažíš okecat to, že chceš hrát povolání černýho strážce, nehledě na hraní charakteru, který toto povolání vyžaduje. Jestli se nechceš držet pravidel, která tu máme, nikdo tě nenutí tu hrát. Zprávy typu ,,mně tu nic nedrží" si nech od cesty...
Od:PiAn0
Ty ses opravdu nějaký mimo, aspoň vidím ze měli ostatní pravdu. Postava vyznává Xian a to je odemne vše.
Od:Rejty
Mimo jseš jedině ty, s těma nesmyslama, co ses tu snažil celou dobu vymyslet. A nezapomeň dodat, že jsi HCRP hráč a dokážeš zahrát a i takovej paskvil, jako je černej strážce, co vlastně není černej strážce a schopnosti si cucá z prstu. Nebo dokonce chtít bejt syn bohyně. Ne, opravdu si z toho nesednu na zadek... Sbohem!
Na Phoru
napsal:Tao Kan
No a k těm omezením a ostatním. Každé takové omezování charakterů akorát povede k omezení a rozsahu RP hry. Omezení a zákazy ohledně kouzlení atd by se daly vyštourat na každé povolání. Jen názor, nekamenovat ...
Quote:PiAn0
Jop, přesně s tebou souhlasím , ale tady není Rp podporováno
Od:nomis_b
No asi se divis ze ti do toho budu kecat, ale cirou nahodou vim, na co narazis .. a ani nemam chut to komentovat. SPis je podporovano RP v ramci pravidel a ne zhlediska vymyslu.
Kdyby si chtel napr nekdo hrat postavu golema, kterou vyrobyli trpaslici a gnomove z zeleza a magie tak to taky bude ne RP, i kdyz je obkecatelny vznik a puvod postavy
Od:Rejty
Jistě, rádoby RP dle tvého pohledu aneb chci povolání jen kvůli statistikám, ale jeho charakter hrát nebudu a nebo takové výmysly jako chci být syn Xi´An není podporováno a nikdy nebude...
Od:PiAn0
Nevím proč to sem píšeš, já tohle nemyslel. A prosil bych tě, aby když už o mě něco začneš psát, abys nezapojoval svoji fantasii. Díky
Od:Rejty
Že by platilo ,,potrefená husa" se vždycky ozve?
PS: Na výmysly jseš tu expert ty, synu Xi´An...