Page 1 of 1
Brodení
Posted: 15:34 27. May 2007
by steel_martin
Tak jsem se v lokaci delta řeky na východ od Karathy brodil a zajímavé bylo, že jsem se brodil i když jsem se vybrodil z řeky a jeden krab mě málem uklepetil. Tzn. že jsem zpomalen i na souši. Nepomáhá ani relog.
Re: Brodení
Posted: 15:47 27. May 2007
by Rejty
Obcas to blbne. Musis vlezt do vody znova a zase vylezt a zmizi to.
Posted: 15:51 27. May 2007
by Michal
A pak vylejt holínky jinak to nefunguje, vážně

Posted: 15:54 27. May 2007
by Sylmael
Ked mi rejty posle tu lokaciu tak pozriem co by to mohlo sposobovat.
Posted: 15:57 27. May 2007
by Rejty
Ono se to tak obcas stava vsude, kde je to zpomaleni.
Posted: 16:06 27. May 2007
by Sylmael
Hm tak ja viem ze u delta rieky to blbne urcite. Dalej ked vojdes do jaskyne a je to tam natiahnute az na prechod a v niektorych stokach. Takze preto sa chcem pozriet nato.
Posted: 13:20 29. May 2007
by jaara
-pokus o opravu