Page 1 of 1
Učitelé
Posted: 17:57 27. May 2007
by steel_martin
Zkušel jsem se svou postavou vyučit se zlodějem u dvou zdrojů a ani jeden to nedokázal. Dialogové okno se po vybrání "Ano jsem připravený/a" zavře a nic.
Posted: 17:58 27. May 2007
by jaara
No pak musis jeste normalnim zpusobem nahazet lvl

.
Posted: 18:05 27. May 2007
by steel_martin
To jsem zkoušel.. vezme a přidělí mi to expy znovu..
On si totiž nevezme ani výučný.
Posted: 18:07 27. May 2007
by Krata
Můžeš zvyšovat vlastnosti jen o jeden bod to víš? jestli proto to nešlo
Posted: 18:52 27. May 2007
by Daanri
Jo vacsinou to byva kvoli tym bodom...iba po jednom pridavat.
Posted: 19:27 27. May 2007
by steel_martin
*plácne se přez čelo* To bude tim ..
