Page 1 of 1
Zaměření na zbraň - kopí
Posted: 22:06 09. Feb 2009
by Dron
Mezi seznamem zbraní, na které se lze zaměřit u druida není kopí, ale je tam oštěp. Oštěp jako zbraň snad ani neexistuje? Je to chyba překladu nebo je to tak správně? Poraďte prosím.
Re: Zaměření na zbraň - kopí
Posted: 22:08 09. Feb 2009
by Krata
řekl bych že oštěp je kopí.. ale radši at potvrdí ještě někdo jinej
Re: Zaměření na zbraň - kopí
Posted: 22:39 09. Feb 2009
by photter
"spear" je kopí i oštěp, vzhledem k tomu, že voštěpem se obvykle hází a to nwn neumí, zdá se mi překlad "kopí" vyhovující
Re: Zaměření na zbraň - kopí
Posted: 08:25 10. Feb 2009
by Dron
Dík, takže to beru jako kopí. Mimochodem je škoda, že neexistuje házecí oštěp - nějaký "javelin" nebo tak něco s čím se nedá bojovat na blízko, rád to používám, a když už jsou všechny ty vrhací sekery, hvězdice a šipky

Re: Zaměření na zbraň - kopí
Posted: 08:43 10. Feb 2009
by Gorrgorroth
Jo, oštěp je jako kopí, teda v NWN.