Page 1 of 2

Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 12:37 10. Feb 2009
by Dron
Existuje na Thalii nějaký předmět z výše uvedených nebo jiný, do kterého se dá psát přes klávesnici a číst jako v popisu předmětu?
Jde mi o nějaké základní formátování - entrování konců řádku, prázdné řádky apod. U pergamenu toto nelze a myslím že ani u dopisu a kniha je moc drahá takže nezkoušeno.

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 12:43 10. Feb 2009
by nomis_b
prazdne radky a enter moc nejde kvuli systemu.

ALe u knihy se ti zapisy pekne radi za sebou, ajko ze je muzes pripisovat (smazavat se tusim nedaji) , takze tam uz nejak formatovat de. (al vim, ze cena je vysoka :? )

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:18 10. Feb 2009
by kucik
A neni zbytečně vysoká?

Tohle se taky bude muset předělat.... chjo
Ale do popisu předmětu to určitě nepíše. V době, kdy ty knihy, svitky atd vznikly, tak to nebylo možný. Navíc mi to ani nepřijde moc praktický pro čtení.

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:32 10. Feb 2009
by Rejty
Jo, to jsou ještě stupidní starý obchody...

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:34 10. Feb 2009
by Dron
No takže kupované knihy nelze číst jako třeba knihu v knihovně (i s posuvníky apod.), ale vypisuje to text do systémového výpisu jako třeba pergamen?

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:37 10. Feb 2009
by kucik
Jo, ale dalo by se to už změnit.

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 14:55 10. Feb 2009
by Neithan1
Strany z knih sa daju mazat, ale len tusim vzdy posledna takze treba prekontrolovat a zmazat.. a cena 2000 za obycajnu knihu je fakt terno :mrgreen:

V knihe sa tiez da listovat, zamknut aby do nej nepisal nikto iny... celkom bozsky vynalez.

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 14:57 10. Feb 2009
by Tretas
2000???? dobrodruh ma 9999 :-D

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 16:11 10. Feb 2009
by Dron
Neithan1 wrote:Strany z knih sa daju mazat, ale len tusim vzdy posledna takze treba prekontrolovat a zmazat.. a cena 2000 za obycajnu knihu je fakt terno :mrgreen:

V knihe sa tiez da listovat, zamknut aby do nej nepisal nikto iny... celkom bozsky vynalez.
No za 2k by se dalo uvažovat, koupím :-)

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 17:47 10. Feb 2009
by pepa48
ty ceny knih by měly bejt imho skoro nulový.. v novejch obchodech to bude opravený

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:11 11. Feb 2009
by Neithan1
pomaly prestavam chapat pre koho sa ty ceny znizuju, vacsina hracov v banke nejaky ten milion po tyzdni hrania. :roll:

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 13:48 11. Feb 2009
by Phantorris
Všichni opravdu ne, někteří nemají ani 5000 :)

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 14:08 11. Feb 2009
by Dron
Neithan1 wrote:pomaly prestavam chapat pre koho sa ty ceny znizuju, vacsina hracov v banke nejaky ten milion po tyzdni hrania. :roll:
Cožeto? To mi asi něco na Thalii uniklo. Kdyžtak mě někdo nakopněte, stačilo by mi i 100k týdně...

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 14:18 11. Feb 2009
by Rejty
On je taky týden a týden. Někdo hraje každej den 10 hodin a jinej hraje za tejden dvakrát 3 hodiny...

Re: Pergameny, dopisy a knihy

Posted: 17:18 11. Feb 2009
by Žorž
A ono je taky hraní a hraní. Někdo hraje těch deset hodin v běhu za plného kolečkování, až z něj ten pixelový loot opadavá...a jinej ztrácí čas s takovejma zbytečnostma jako je přirozené chování postavy, snaha zasmát se a pobavit ostatní, zúčastnění se rozhovoru, sednutí si na lavičku a schroustání jabka, účast na veřejném životě světa nebo tvoření zápletky. :wink:

*zabručí a opět se uloží do brlohu k zimnímu spánku*