Page 1 of 3
Subrasy
Posted: 18:52 10. Feb 2009
by Tretas
Cus, chtel jsem se vas zeptat kde najdu všechny subrasy protože zde :
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... =100&t=797 jak píšete jsou jenom Thalijske
Re: Subrasy
Posted: 18:53 10. Feb 2009
by Rejty
Tý otázce nějak nerozumím.
Re: Subrasy
Posted: 19:48 10. Feb 2009
by Tretas
jestli existuje nějaká stranka kde jsou vypsané všechny subrasy co se dají používat ve hře. Protože na Thalijských stránkách jsou vypsané jenom naše jedinečné
Re: Subrasy
Posted: 20:13 10. Feb 2009
by kucik
Na webu Thalie jsou vsechny subrasy, ktery jsou na Thalii. Subrasy nejsou v nwn standartni veci.
Re: Subrasy
Posted: 20:14 10. Feb 2009
by Tretas
aha jo jasne, díky moc
Re: Subrasy
Posted: 18:46 11. Feb 2009
by Pajule
ale třeba na webu se nepíše nic o okřídlenejch elfech narozdíl od fóra , kde jsou...

Re: Subrasy
Posted: 10:29 12. Feb 2009
by kucik
A kde je o nich něco na fóru?
Re: Subrasy
Posted: 15:00 12. Feb 2009
by Pajule
jako né o nich přímo,ale že existujou , ale jako jedinýnemají žádnou historii nebo něco podobýho jako ostatní
Re: Subrasy
Posted: 19:04 02. Apr 2009
by Pidizvik
Dobrý den , na fóru v topicu Thalie nabízí - Subrasy , není nic o Hiranech , Koboldech atd.. To je schválně ? Smí je hrát jen někdo po schválení od DM nebo to tam chybí ?
Re: Subrasy
Posted: 19:10 02. Apr 2009
by Krata
zdar, na foru to zatim neni ale už to je na webu

Re: Subrasy
Posted: 19:59 02. Apr 2009
by Pajule
hledej šmudlo hledej hehe ...stačí hledat , všechno se po čase najde

Re: Subrasy
Posted: 23:28 02. Apr 2009
by kucik
Forum se neaktualizuje, protoze tyhle informace jsou na webu a je hodne pracny udrzovat obe mista aktualni. Na webu se to imho lip hleda.
Takze tyhle rasy jsou normalne povoleny.
Re: Subrasy
Posted: 23:51 02. Apr 2009
by Prometheus
Okridleny elfovia tam fakt chybaju co je skoda.Ono je fakt ze v hre ich moc nepobehuje ( aspon neviem o tom) ale urcite nejake infosky by potesili hracov co s nimi hraju.
*nesmelo klikne na Odeslat*
Re: Subrasy
Posted: 23:59 02. Apr 2009
by kucik
Jo, o nich teda pravda moc informaci neni a jestli jsou, tak na pochybnejch mistech.
http://thalie.pilsfree.cz/planarni-bytosti-146.htm
Re: Subrasy
Posted: 00:15 03. Apr 2009
by Daanri
Prometheus wrote:Okridleny elfovia tam fakt chybaju co je skoda.Ono je fakt ze v hre ich moc nepobehuje ( aspon neviem o tom) ale urcite nejake infosky by potesili hracov co s nimi hraju.
*nesmelo klikne na Odeslat*
Hlasis sa dobrovolne na spisanie tych informacii o nich?
