Page 1 of 1

Bard skin

Posted: 22:04 27. May 2007
by Sven
pri vypiti lektvaru kury se nic nestane krome hlasky LOL! ,zkusil jsem to 2x se stejnym vysledkem. Erastus Fulmen

Posted: 22:13 27. May 2007
by Sylmael
Hahahahaha ze Bard Skin.. a hlaska LOL? Dobre hahahaha

Posted: 22:18 27. May 2007
by WKing
Proc chlastas takovy chujoviny? Dej si koprovku a mas to. Nebo cesnecku. Bramboracka neni zrovna nic moc ale taky dobra ne? Mno a vcera jak mi psal tak byl asi skourenej prej jestli nemam cesnek. Sem rek ze mam kramy a nemuzu. Se urazil a nedal mi expi zhrzenec jeden. Ale ja mu ukazu.

Posted: 22:48 27. May 2007
by Sylmael
OMFG ono to vazne pise "LOL!" hehehehe
No nic.. tak poslem rejtymu origos scriptos pre barkskin a je po LOL hlaske.

Posted: 15:26 28. May 2007
by Michal
*vypadá, že nechápe*

Posted: 17:12 28. May 2007
by Morn
Taky mě to dělá po kůře :twisted: napiju se a píše to LOL

Posted: 17:24 28. May 2007
by Sylmael
Jaara to vraj opravil vcera

Posted: 19:57 28. May 2007
by Michal
LOL? To byla chyba? To vypadá spíš jako nějakej šotek z řádu nenapravitelnejch šprýmařů.

Posted: 20:44 28. May 2007
by Sylmael
Jop, to bola ale riadna hehe chyba. Hoci to na zaciatku vyznelo ako nejaky pokus o vtip.